Červen 2011

Ber to jako relax :)

29. června 2011 v 20:59 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj :) Je takhle krásný podvěčer a já se rozhodnu jít běhat. Běžím směrem k vesnici. Říkám si tak jenom semka na kopeček a pak poběžím zpátky. Doběhnu tam a říkám si, tak poběžím tam k té cestě. Doběhnu tam a řeknu si, doběhnu do Střítežě. Tak sem doběhla do stříteže a zpět. 8 km :) Divím se, že jsem to zvládla a ještě jsem před značkou našeho města sprintovala. Já měla energie :D Teďka po sprše se cítím úplně skvěle!
Asi začnu chodit běhat častěji, začíná mě to bavit :)

Móda mého šatníku_Roxy žabky

28. června 2011 v 19:39 | Bára Vacková |  Móda
Tak úlovek přibyl do šatníku nedávno. Tentokrát se nejedná o oblečení, ale o boty. Jedná se o žabky. Žabky mě uchvátili hned na první pohled! Úžasně barevný a prostě hezký. Jakmile jsem si je koupila, byla jsem štastná až sem málem skončila hlavou v oblacích. Moc se mi líbí. Jsou pohodlné, nedřou, jsou krásně měkké.


Italian Photos xx

28. června 2011 v 16:59 | Bára Vacková
Přidávám sem pár fotek z Itálie :) Více fotek budu mít až asi za den, dva. Teďka jsou jenom ty hlavní fotky.


Taliánské snění, až po vlasy v písku

27. června 2011 v 18:19 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj, včera ráno jsem se vrátila z Itálie. Kůže je krásně opálená, jsem vyběhaná, vytrénovaná a vyzmrzlinovaná. Když jsme tam přijeli šli jsme hnedka na pláž, čekali jsme na předání stanů. Jakmile jsme mohli do stanů, trochu se zatáhlo a potom jsme si začali něco říkat o technice volejbalu a jak budeme trénovat. Druhý den byl hodně vítr takže se trénink odložil na další den. Tak třetí den jsme začli trénovat. Dvoufázové tréniky, ráno 2 hodiny a navečer hodinu a půl. Bohatě to stačilo na tom písku. Bylo to o dost těžší než normálně. Nejvíce mě asi z tréninků bavila padací technika, trostě vybrat míč rybičkou. Jeden míč padá na lajnu a ty běžíš a musíš se tam natáhnou a pak ho máš v trojce a takhle asi 6 míčů za sebou. Jinak jsme hodně běhali a v tom vedru a písku to bylo celkem namáhavý. Ale po každém tréninku nás čekalo chladnější moře. Potom sprcha v kempu a oběd či večeře. Večer jsme vyráželi do města na zmrzlinu a okouknout obchody. Zmrzlina vynikající!
Abych to jednoduše shrnula tak : Kluci přátelští, zmrzlina vynikající, písek vařící, moře příjemně ochlazující, kůže hnědá, nohy plné komářích štípanců, vlasy plné písku(nejenom vlasy) a namáhavé tréninky. Ale jela bych si to klidně znova zopakovat i s těma tréninkama :)Hlášení očekávané neaktivity

17. června 2011 v 17:49 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj, tak dneska odjíždím do Itálies volejbalem, super! :) Takže Vám hlásím moji předešlou neaktivitu. Už se tam hrozně těším. Sice budeme pořád trénovat, ale i tak! Jinak uzavření známek, no to bylo celkem.. zajímavý :D 4 velký písemky v jeden den, nejhorší matika (čtvrtletka za 4), ale u matiky mi stejně o známku nešlo. Dvojka je stejně tak jako tak. Byl to hodně zabijáckej tejden, zvláště ten čtvrtek. Se všema jsem se alespon trochu rozloučila, takže odjíždím v plné náladě. Tedka už jenom dobalit nějaké droubnosti a můžu jet!

Tímto se s vámi loučím, po týdnu až 10 dnech můžete čekat pár fotek z Itálie.
S pozdravem Bára :)

Tkaničky jako doplněk? Proč ne?!

13. června 2011 v 21:39 | Bára Vacková |  Móda
Možná si někdy říkáte, co si mám vzít na sebe? A co k tomu? Náušnice, náramky, řetízky? Nevím.. Pořid si tkaničky do bot (nějaký zářivý) a udělej si z toho vlastní modu. Stačí sehnat tkaničky, dát je kolem pasu (respektive uvázat) a všichni jsou udivený, co to máš na tom tričku, nebo kam si to dáš. Zkus to!!


Móda mého šatníku_Filmové tričko

12. června 2011 v 20:09 | Bára Vacková |  Móda
Tak dneska jsem se rozhodla přidat něco do mého šatníku. Tento kousek je poměrně starší, ale momentálně mám všechny nové věci v pračce (z výletu) a je spíše takový letní. Jedná se o tričko, které jsem zapoupila už skoro před rokem. Líbí se mi celkem hodně, ale nosím ho málo, protože nic moc se k němu nehodí. Je i s třihem spíše k létu a hodí se bezvadně k legínám. Je delší, takže nemám strach, že mi pak z legín něco poleze :)Photos of the weekend

12. června 2011 v 13:20 | Bára Vacková |  Photos
Tak, byla jsem tedka na výletě, takže semka hodín jenom nějaké fotky. Výlet byl užasnej, mám úžasnou třídu. Tu nejlepší :) Za tuhle třídu jsem vděčná! Spolu se nasmějeme až až :)


Kritika nebo jenom falešná lež?

11. června 2011 v 19:29 | Bára Vacková
Ahoj, takže na web krásná.cz jsem byla oficiálně přijata. Zbývá pouze formalita, článek už tam jeden mám. Je to líčení. Je celkem výrazné, chápu, že se někomu nemusí líbit. Ale když jsem ho měla na blogu vyslechla jsem si asi jenom jednu kritiku. Na webu mám článek asi kolem 2 hodin a už je tam kritik až dost. Ještě jak články zkracují, tak vzaly fotky a to je na líčení nejdůležitější.
Tak bud holky co píšou komentáře mě chtějí odradit od psaní, nebo komentáře co slýchávám na blogu jsou psány v rychlosti, jenom jako vizitka, že ses nad článkem aspon pozastavila.
Co si myslíš ty? Vím, že kritika tam vládne hodně, ale pořád mi to nesedí, že všichni na blogu chválej a tam jen kritizují!


Líčení 0.04

8. června 2011 v 17:29 | Bára Vacková |  Ostatní
Tak, konečně jsem semka dala to líčení. Tentokrát bude takové výraznější. Je to celkem rychlý postup a mnozí z vás určitě toto líčení znají. Ale snad se bude i tak líbit :)


Vyber si z výběru

3. června 2011 v 14:19 | Bára Vacková |  Povídám..
Tak, jelikož se nudím možná bych mohla udělat líčení. Nebo nějaký outfit. Tak co byste chtěli? Nebo obojí?
Jeden článek napsaný mám, ale nejdříve ho pošlu asi na krásná.cz, uvidíme. Pak bych ho dala až sem, ale tedka mám spíš chut na nějaký to líčení nebo tak něž na psaní článků. Tak co byste chtěli? :)


Slíbená soutěž

1. června 2011 v 16:49 | Bára Vacková |  Ostatní
Tak začneme nějakou soutěží! :) Uspořádala bych Soutěž o Nejlepší Outfit!
Bude se jednat o soutěž, která by na blogu byla hodnocená jak mnou tak i ostatními. Trvala by asi kolem 1 měsíce, podle toho kolik by se přihlásilo lidí. Ten nejorigináolnější Outfit odměním tím, co by si dotyčná/ý žádal/a (po dohodě).
Pokud byste se chtěli přihlásit, tak fotky mě posílejte na email (macik.vacik@seznam.cz) a do předmětu napiš SOUTĚŽ a fotku posílej v co nejlepším rozlišení, do zprávy napiš Jméno, Příjmení, Věk a Blog.
Přihlášky posílejte co nejdříve, ať soutěž může po nejdřív začít!
Budu se těšit :)


Blog a nové změny!

1. června 2011 v 15:39 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj! Mám hlavně pro mě skvělou zprávu :D Budu teda psát pro web krásná.cz. Takže sem maximálně dneska šťastná!! :)
Jinak co se týče tohoto blogu, mohli jste si povšimnout jakési neaktivity, ale neměla jsem prostě čas. Za celý měsíc 9 článkům, no to teda hodně není. Můj nečas je hlavně kluk :) Jdu s ním ven po škole, přijdu domů, na tréning, a pak se učit. No snad to tedka budu nějak stíhat. Jinak rekonstrukce blogu, na co se můžeš těšit
  • Nový design
  • Nové články a více článků (pokusím se alepoň jeden denně)
  • Těšit se můžete i na nějakou soutěž!
Tak snad se dá blog co nejdříve do pohybu :)