Březen 2012

Stále ten nudný stereotyp?

31. března 2012 v 18:59 | Bára Vacková |  Móda
Stále ten nudný stereotyp?
Tričko, mikina a rifle. Musí to být vždycky takto?
Když už máš ráda tento stereotyp, čas od času neuškodí, kdybys nějak zazářila. Nemusíš ale měnit celý šatník!
Můžeš si kupovat barevná trička či mikiny, ale nejvíce oslníš barevnými džíny. Tento trh je už hodně rozrostlý, tudíž najdeme v obchodech nespočet barev v tomto oboru. Nejčastěji tyto modely najdeme v podobě trubek (mrkváčů, upnutých džínů), které jsou u holek velmi oblíbené. Klukům se samozřejmě na holkách velmi líbí, a není vyloučeno, že bys na ulici nepotkala žádného chlapce, který se tímto modelem nenechal také unést.
Tato vlna naprosto zaplavila regály obchodů, a tím je na ulicích konečně veselo. Široký výběr barev - červená, zelená, modrá, žlutá, fialová a další jsou k dostání jako dlouhé, normální džíny, nebo i jako tříčtvrteční či poté normální keťáskové rifle. Můžeme je hledat například v obchodech Takko, HM, New Yorker, Reserved, Kenvelo, Bershka a spoustě dalších. Na internetu je asi největší výběr na portálu polyvore.com, kde je můžete najít nejen svíravé či tmavé odstíny, ale i různě vzorované.
Rozhodně neprohloupíte, když si jednu barevnou kombinaci pořídíte do šatníku. Já vlastním červené a modré džíny, které si neustále vychvaluji. Tím, že vidím na sobě i na ostatním zářivější barvy, tak na mě pochmurný den působí alespoň o kapku lépe.
Pokud jsi majitelka převážně tmavého oblečení (černá, šedá), rozhodně tuto kombinaci využiješ na plné obrátky, protože černá nebo šedá s červenými kalhoty vypadá vážně skvěle. Když k tomu přihodíš ještě úsměv a rozpustíš vlasy, dokonalost sama.

Honza: Nejsou špatný, na holkách se mi obzvlášť líbí trubky, klidně i barevné.
Nikča: Líbí se mi, když je nosí holky, ale u kluků se mi barevný rifle zrovna dvakrát nelíbí.
Adam: Na klucích se mi rozhodně nelíbí. Pokud mají holky sladěné s barevnými džíny i oblečení, nevidím nejmenší problém a je to i pěkné.
David: Záleží na dívce, na její postavě atd. Pokud má postavu dobrou, je to super. Mně se líbí.
Štěpán: Viděl jsem pouze jednu dívku a slušely jí, na jiných jsem neviděl.
Petr: Jo, jsou pěkný.
Já: Zbožňuju je!

Souboj řasenek?

29. března 2012 v 19:20 | Bára Vacková |  Tester
Ahoj, jelikož jsem zjistila, že mám celkem hodně řasenek, chtěla bych vám tu nějakým způsobem odprezentovat, co si o nich myslím, jak se s nimi pracuje a podobně. Ráda bych, kdyby jste mi dali třeba typy, které sami využíváte a vyhovují vám. U mě vítěží na plné čáře první řasenka! Obodovala jsem je, maximální počet - 5 bodů.Elite Models – New York Muse

29. března 2012 v 18:30 | Bára Vacková |  Tester

Tato vůně od Elite Models mě opravdu okouzlila nejvíce. Její název, jak už je patrno, vypovídá o nádechu městského stylu. Smícháním několika vůní se vytváří dojem elegance, ale i výrazného rázu s okouzlující vůní. Květinový nádech vytváří jemnou povahu, která se odráží i na ladných pohybech dívek.
Když se řekne New York, vybaví se mě město plné ruchu, kaváren a energie. Nejspíše se tam nikdy nepodívám, nebo to ještě v dohlednu zatím nevidím. Ale když zkouším tuto vůni, ucítím vůni svěžesti a nádechu do života, který by mi město New York určitě poskytlo. Ta energie, která se ve městě vytváří a ty jí vnímáš, jako kdybys byla na jiné planetě, pohlcuje tě a nemůžeš se jí nabažit, je schovaná i v tomto parfému.
Jak pocity z New Yorku, které ti v tvé paměti drží dlouho, i tak dlouho je schopna se udržet tato voňavka. Stačí se navonět ráno a vůně se celý den udrží na tvém těle nebo na oblečení.
Takže pokud by ses chtěla někdy do New Yorku podívat, tato vůně bude pro tebe ta pravá!
Cenově patří mezi ty levnější vůně, které tě ale určitě nezklamou. Nejen New York Muse, ale i Rio Glam Girl, Paris Baby a London Queen můžeš pořídit za 199korun. Neprohloupíš :)

Názory a komentáře-poprvé!

25. března 2012 v 21:00 | Bára Vacková |  Názory a komentáře

Ahoj, tak přidávám první článekdo rubriky názory a komentáře. Můžete mě v názoru podpořit, nebo protestovat. Touž je na vás. Názory na: Obchodní blogy?

Určitě mnohé z Vás slyšeli nebo už viděli blogy, zaměřené na prodávající činnost. Je to například robotique.blog.cz nebo sweetbunnyshop.blog.cz. Upředňostňuji druhá web, který je pro měv něčem zajímavější a je levnější.
Robotique? Dívka, ktreá web provozuej má u mě rozhodně palec nahoru. Já bych se do tohohlenikdypustit nemohla, jelikož její obchod je založen na kreslení a já a kreslení moc nejde dohromady. Výrobky se mě určitě líbí, ale ty ceny. Kabelky pomalu tak drahé jako Adidasky, obuv pomalu jako zlevněné Reeboky. Jistě vím, že si s tím dalaurčitě hodně práce a náklady taky jsou patrné. Ale přes tisíc korun za tašku? To bych si asi nekoupila, navíc nemáte 100% jistotu o dodání. Tím nechci říct, že je majitelka nespolehlivá a nějaký výrobek by neposlala, ale daleko větší důvěru mi dává normální či internetový obchod svého oblíbeného obchodu. Ale výrobky se mi líbí, takže hodně štěstí i dál :)
Sweetbunnyshop? Dívka, která web provozuje má u mě taky velkou poklonu. Mezi těmito dvěma weby je u tohoto boty tak o 200 korun levnější. Trička jsou ovšem lehce dražší. Jinak tahle slečna je podstatně aktivnější, takže u ní se můžete těšit z více výrobků.
Oboum blogům alepřeju nadále hodně štěstí, spoustu objednávek a síly, protože vím, že dělat takovéto věci dá pořádně zabrat. Když je výrobek opravdu kvalitně zpracován a vím, odkud podklady pochází, ráda si připlatím. Ale když pořádně nevím, kde je tričko či boty koupeny, jsem na vážkách. Třeba se konečně rozhoupu a odešlu vám svoji objednávku!


Móda mého šatníku_Kalhoty a tílko

24. března 2012 v 19:40 | Bára Vacková |  Móda

Kalhoty: původ HM
Cena: 35 korun!

Poznámka: Kalhoty jsem jak je vidět nekoupila v HM. Přišla jsem na ně v jednom sekáči a rozhodně nelituju. Jsou skvělé!

Tílko: NYer
Cena: 129 Korun

Poznámka: Tílko se mi zalíbilo na první pohled. Ramínka zezadu sjeté do jednoho pruhu, měli hodně barev a je hlavně delší.

Líbí? :)

Názory a komentáře?

22. března 2012 v 17:29 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj, chtěla jsem se zeptat,jestli byste tu ocenili nějaké názory třeba co se týče blogerek, nebo i o něčem jiném. Například názor na různé videa, tance a podobně. Zajímalo by vás to alespon trochu??Snění o sněhu a o modré obloze? Vyplněno..

22. března 2012 v 17:09 | Bára Vacková |  Povídám..

Rakousko, Alpy, hory, modrá obloha, neuvěřitelné teplo a bolavé nohy. Příjezd do městečka Bad Gastainu byl trochu krkolomný. Lázeňské městečko od shora dolů lemovaly pěší zóny a autem bylo snad nemožné projet. Nakonec jsme se po půlhodině dostali k červenému hotelu jménem Germania. Zaparkovali jsme, vynesli tašky do pokojů, lyže do lyžárny a vyrazili vstříc večeři. Ten den byl galavečer, měli jsme jídlo asi o 7mi chodech! Naprosto přecpaní jsme pak namířili do hotelového bazénu, který jsme zpočátku nemohli najít. V županech jsme místo bazénu navštívili saunu a nevěděli kudy dál. Nakonec jsme dveře do bazénu s úspěchem našli a vyplavali celou večeři. Odebrali jsme se do postelí, abychom na zítřejší první den na lyžích byli fit.
Vyjeli jsme "zubačkou" na vrchol a pak se dali dál kabinkou. Do sněhu se mohutně opíralo slunce, proto jízda nebyla ani
trochu jednoduchá. Sníh byl na jedné straně dost mokrý, takže už po jedné jízdě boleli nohy. Ještě při teplotě 12°C v 1000metrech, jste se pořádně zadýchali. Přejeli jsme na lepší svah, který byl výš a nebyl pod takovým náporem slunce. Tam bylo lyžování skvělé. Po poledni jsme se museli stavit na oběd, který čítal jednu vodu a ohromnou porci boloňských špaget! Skvělý výhled, slunce se opíralo do obličeje atomu skvělé jídlo. Zbytek dne jsme lyžovali na odkloněné straně od slunce, kde sníh nebyl zmrzlý, ani mokrý.


Velké stehna či tlusté břicho?

14. března 2012 v 20:09 | Bára Vacková |  Móda

Velké stehna či tlusté břicho?

Kdo z vás nikdy neřekl, že chce zhubnout? Myslím, že ze sta to bude tak jedna dívka. Většina holek, co jim tahle slůvka vychází z úst, mají postavu celkem průměrnou. Nejsou vychrtlé, ani tlusté, prostě normál. Opravdu miluju holky, které před tebou neustále mluví o tom, že musejí zhubnout a pak tě pozvou třeba do cukrárny na kalorickou bombu. Jakmile dortík dojí, je to tu znovu. Od zítřka jím zdravě, jsem tak tlustá apod. Zajímavé je, že od těch tlustších typů tuto větu uslyšíte méně, než od dívky normální postavy.
Ano, snem skoro všech holek je shodit alespoň pár kil, aby měly do plavek lepší postavu. Tak proč o tom jenom mluvit? Musí se plány i zrealizovat, na to nezapomínej!
Krok 1: Stanov si jasný cíl
Stanov si cíl, za kterým půjdeš. Je lepší si stanovovat spíše výslednou postavu, než kila dolů. Třeba se ti nelíbí tvá stehna. Chtěla bys je zpevnit a trochu ubrat jejich kapacitu. Pokud chceš mít zpevněná stehna, hodil by se i pevný zadeček.


Jen jedna osoba

14. března 2012 v 18:30 | Bára Vacková |  Povídám..


Existuje jedna osoba, která mě zná už celkem dobře. Před touto osobou mohu mluvit jakýmkoliv jazykem, jakýmikoliv slovy a přesto mi rozumí. Na nic si před ní nehraju, nemám to zapotřebí, protože jsem s ním taková, jaká jsem.

Už víme, že je to kluk. Může to být ale kamarád nebo přítel. Tak dále. Vždycky když ho vidím, úsměv mi vyvstane na tvářích a nemusím ho tam sama dostrkávat, nainstaluje se automaticky. Když jdeme po ulici, po chodbách, po domě srdce mi buší jak splašené. A čím? Láskou.

Tak už víte kdo? On. A víte co je? Přítel. Ano, můj přítel. Nemusím si před ním na nic hrát, když potřebuju masáž, najíst, napít, mé přání jsou vyslyšena. Chovám se jako já, nemusím předstírat štěstí ani smutek. On to pozná sám. I když někdy předstírám cokoliv, sám to na mě pozná. Má mě "přečtenou". Vím, že si ho už jen tak nenechám utéct. Každý okamžik s ním se naplňuje mé tělo nepopsatelným štěstím. Budu se ho držet, dokud štěstí bude přítomné. V žádném jiném případě ho nenechám jít beze mne. Stává se moji drahou půlkou, bez které jsem taková osamocená. Miluju ho. A společně milujeme nejen sebe, ale i popcorn :)

Zlato, Ňuníne.. Peťo - Miluju tě!!


Chemist girl?

13. března 2012 v 18:10 | Bára Vacková |  Photos
Přihazuji chemickou fotku, za chvíli by tu mohl být nějaký článek. Byla jsem teď na víkend u kamarádky a ona u mě, dnes jsem byla taky pryč, takže se k blogu dostávám až teď. Také čekejte nějaké věci do mého šatníku. Pár článků by se tu tento týden snad objevit mohlo :)


Neonový Denim

9. března 2012 v 14:40 | Bára Vacková |  Móda
Denimofilové pozor! Mladý talent, a dnes již slavný návrhář původem z Anglie, Christopher Kane, se spojil s džínovou značkou J brand a vznikla skvostná džínová kolekce vynikající především díky použití neonových barev.
Právě Christopher Kane byl mezi návrháři, kteří pro loňský rok představili své úspěšné neonové kolekce. A přestože se neonové barvy do módy stále vrací a zase z ní odcházejí, tentokrát se neonový trend ukázal jako stálejší. Letos je tedy čas na to, pořídit si neonové džínové oblečení ve styluChristopher Kane x J brand.

Kolekce oblečení Christopher Kane x J brand.
Kolekce oblečení Christopher Kane x J brand.


Zabiják, který žere čas

5. března 2012 v 20:00 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj, aktivita stáleklesá ale tento týden hodlám hodnotit jako další zabiják. K tomu sepřipočítává věneček kamarádky a druhý den se jde ještě do školy, takže výborný. Miliony písemek, miliony úkolů, málo času. Na blog budu mít nejspíš čas až o prázdninách, které nám začnou již příští pondělí. Chystám sem recenzi na knihu, módu mého šatníku a pár článků. Snad na to budu mít čas. Nic více, jen zpátky k učení.


Žehličky, kulmy a přípravky- jak je to správně

1. března 2012 v 19:59 | Bára Vacková |  Povídám..
Žehličky, kulmy a přípravky

Spousta dívek a v tehdejší době i kluků má doma žehličku, se kterou manipulují prakticky každý den. I já jsem ten případ. Nejběžněji se jedná o přeměnu vlnitých až kudrnatých vlasů na rovné. Aby se ale docílilo dobrého výsledku, je za potřebí teploty od 100°C. Některé žehličky je možné nastavit až na teplotu 230°C. Vysoká teplota má samozřejmě sklon k ničení vlasů. Vlasy se na konečcích třepí, což i na vzhledu vlasů nepůsobí zrovna krásně.

Jakou si vybrat žehličku?

Žehlička se vybírá podle toho, zdali chceme vlasy pouze rovnat, vytvářet s nimi lokny anebo i vlasy krepatit. Na výběru také hodně záleží cena. Spousta z vás si raději vybere obyčejnou žehličku v cenové relaci do 500korun, než žehličku s displejem a dalšími funkcemi za více než 1000korun. Samozřejmě dražší žehlička je lepší a dnes existují i ty, které jsou napuštěné kondicionérem a při žehlení vlasům dodává vitamín E a lesk (Remington Shine Therapy S9950). Vybírá se pak také podle velikosti ploch. Úzké žehličky jsou lépe manipulovatelné a dokážou vytvořit krásné vlny. Pro husté vlasy by tento typ nebyl nejlepší, protože by žehlení trvalo dlouho. Naopak pro husté a těžko upravované vlasy se hodí žehličky s nastavovacími funkcemi jako je třeba sušení vlasů za mokra. Největší faktor tedy hraje typ vlasů, jak hodláme vlasy upravovat a samozřejmě cenová dostupnost.