Duben 2012

Chechtá, chechtá a pořád chechtá

26. dubna 2012 v 20:00 | Bára Vacková |  Povídám..

Ahoj, tak vidíte, že články nepřibývají. Není na to čas a není ani nálada na nějaké důmyslné slohy. Až bude čas (myslím, že určitě o víkendu!), tak se můžete těšit na obrovský příval článků.
Začínám psát také horror, takovou menší knihu. Snad to dobře dopadne a dovedu jí do konce. Kdyby jste měli zájem, dala bych jí sem.
Největší jobovka? Charlie Straight!! Koncert a rozhovor! Vše semka dám, až rozhovor bude schválen. Bylo to úplně skvělé. Naživo vidět kluky, jsou to úplně normální lidé, ale na pódium to parádně umí. Nonic, počkejte si na článek a na fotky (i video). Pořád jsem plná dojmů a ten večer mám neustále v hlavě. Byli úžasní!
Dnes u nás proběhlo Poslední zvonění. Peněženka je hend o pár desítek mincí lehčí,obličej od rtěnek a oblečení od voňavek.. Jak já to zbožňuju (:D).
Včera bylo krásně, takže jsem šla běhat. Byla to paráda, uběhla jsem několik kilometrů, takže moje tělo jásá. Ovšem hned na to jsem dostala chuť na muffiny, takže jsem i kuchtila. Vypadají výborně a také výborně chutnají!

Letem světem, je to vše. Bára

Co tahle Bioderma? Vyzkoušej!

18. dubna 2012 v 16:49 | Bára Vacková |  Tester

Bioderma Sébium H2O čistící voda
"Pro smíšenou nebo mastnou pleť. Jemně čistí pokožku bez jejího vysušování, prostřednictvím mikroemulze nečistot a nadbytečného mazu. Bez oplachování. Hypoalergenní. Neucpává kožní póry".- Mmm, super to bude zase další zázračná vodička, která všem pomáhá, ale pro mě je naprosto zbytečná, říkala jsem si po přečtení zadní etikety. Na moji pleť fungoval totiž zatím jeden přípravek. Hned jsem začala s testováním. Tato voda mně vyhovovala, protože nevysušuje pokožku a navíc má dehydratační účinky. Naprosto nesnáším pleťové vody apod., které neustále vysušují a já tak musím aplikovat velké množství krému.Viditelný účinek byl hlavně po večerní aplikaci. Za pár dnů se pleť začala zlepšovat, ale pak zhoršovat. Nakonec byl viditelný jasný účinek této pleťové vody- ano, pomohla!


Tašky? Jak je libo..

9. dubna 2012 v 20:20 | Bára Vacková |  Móda
Ahoj, dnes ti nabídnu pár tašek přes rameno za ceny do 800 korun. Snad se ti to bude líbit :) Adresa natašku je vždy jako odkaz v názvu!

1. Pan Fousek
- Na téhle tašce pohledy ujíždím asi už půl roku. Promě je naprosto dokonalá!
- Gola (690 Kč)
Co takhle? Probudím se včera!

9. dubna 2012 v 18:19 | Bára Vacková |  Povídám..

V neděli jsme s rodiči vyjeli do Pardubic do kina. Já si vybrala nový film: Probudím se včera. Poté, co jsem četla všechny recenze typu: Příběh docela o ničem, spíš to byl sled občas docela vtipných situací. Tak otřesný a okatý product placement jsem snad ještě neviděl (Orbit, energy drink,...). Je to běžná věc, ale tady to bylo dotaženo do extrému.
Ano, musím uznat, že Orbitky a Big Shock je vidět více než dvakrát, ale film byl suprový. Mně se teda opravdu líbil. Mádl v podání Petra z června 1989 je skvělej. Já se naopak zasmála snad u všech scén. Podle mě je to vtipně natočený český film, u kterého se budou bavit i naše děti.

A o co se ve filmu jedná?

Petr, učitel dějepisu má opravdu s dívkami smůlu. Další rozchod. Vzápětí mu přijde pozvánka na sraz z gymplu a máma mu k tomu přidá pár fotografií. Mezi nimi i fotka Elišky. Petr vzdychá, že Eliška byla nejlepší holka, kterou kdy poznal, jenže jí nikdy neřekl o tom, co k ní cítí. Na srazu se na ní pořád ptá, ale nikdo jí od gymplu neviděl. Kamarád mu doporučí, ať jede za nějakým pánem, že mu s tím poradí. Jede proto za ním a vystoupí u takové staré budovy, vejde dovnitř a milá slečna ho zavede k pánu, který mu nabídne cestování v čase. Petr chce do června 1989- na celý měsíc. Podepíší papíry a Petr musí být v posteli přesně 30. Června o půlnoci, jinak by to mohlo mít vážné následky. Za nedlouho se opravdu probudí ve své minulosti.
- Už takhle to zní asi opravdu divně, ale nenechte se odradit.
Jako každý, kdo by se ocitnul v minulosti, by se choval divně, ani Petr nebyl výjimka. Hodinu na sebe koukal v zrcadle, choval se prostě divně. Hned ve škole zjistil, že zapomněl ruštinu a aby si u učitelky šplhul založil tabuli - ruský facebook. Žáci tam měli připevněné své fotky, vztahy atd.
Elišky si začal hned všímat. Ale zapomněl na jednu podstatnou věc, měla kluka! Nedělal si s tím žádné velké starosti a Elišku si začal namlouvat. Ve škole exceloval v dějepise, když se probíral sovětský svaz, oponoval učiteli, že na co to je, když za půl roku už to existovat nebude. Byl pro ně něco jako věstec. Když žáci jednou říkali, co by chtěli dělat, potichu šeptal, co kdo doopravdy bude- slavná návrhářka > vedoucí second-handu…
Povedlo se mu vše, co chtěl udělat? Nepropásni tento film!


Nelíbí se ti? Tak proč se na to díváš?

8. dubna 2012 v 20:59 | Bára Vacková |  Photos

Mám tu pro Vás dvě fotky, jedna je moje a druhá, sami uvidíte (foceno cestou domů). Snad se budou líbit :)
+ pusťte si tu písničku- naprosto dokonalá! To be happy every day! Sice o rok starší, ale pořád stejná..Čaje? Který je ten nejlepší??

7. dubna 2012 v 20:00 | Bára Vacková |  Povídám..
Tohle protivné počasí - zataženo a déšť chce pořádně teplý hrnek čaje a zachumlat se do kouta někde k filmu nebo k dobré knížce. A jaký čaj zvolit?
Minulých, sladkých 14

6. dubna 2012 v 12:59 | Bára Vacková |  Povídám..

4. Dubna jsem oslavila své patnácté narozeniny. Jak probíhal můj 14. Rok? Vezmu to od konce.

1. Místo volejbal Kadetky- Olomoucký kraj - paráda
Alpy- Rakousko
Koncert Horkýže Slíže - Fantasické
Bludiště- Ostrava
Alpy- Itálie
Povídka do soutěže- bohužel neúspěch (jedinečná mpožnost si jí přečíst na pokračování na blogu!)
Zase spolu - co na to říct? :)
5let fungování blogu
Koncert- Vypsaná Fixa
Návštěva Paříže!
Řecko- Ostrov Zakythos / fotky
Volejbalové soustředění - Čestice
Prázdninové štěstí, které v zápětí vyprchalo- článek na toto téma už nenajdete, všechny jsem je smazala.
Rozchod..
Volejbalové soustředění- Itálie! / fotky
Začátek spolupráce s Krásná.cz
MČR ve volejbale-Lanškroun- 7.místo
Účast v Eurorébusu

+ desítky přečtených knížek, shlédnutých filmů, večerních procházek, nákupů a všeho ostatního. Myslím, že jsem ve svých 14ti toho stihla celkem hodně. Itálie, Rakousko, Francie, Itálie. Když budete chtít si o dané věci přečíst více- stačí kliknout. Kde není odkaz, máte jenom stručnou informaci. Myslím, že jsem si 14ku užila :) Vzpomínáš na svoji?

Reklamy na youtube?

3. dubna 2012 v 16:29 | Bára Vacková |  Názory a komentáře

Sedím si tak v posteli a jsem naladěna na písničky od Vypsané Fixy apod. Zesílím hlasitost, najedu na youtube a místo písničky se objeví reklama. Nemálo mě to štve. Je to pokaždé. To si už rovnou můžu pustit televizi. Opravdu tento zisk z reklam musí být obrovský, jelikož každý, kdo chce na youtube něco shlédnout musí alespoň chvíli počkat, než může reklamu přeskočit. Nejvíce mě to štve, když třeba uklízím a mám puštěný svůj playlist. Pak musím chodit a přepínat ty úžasné reklamy.
Kdy jsou ty časy, kdy jsem si mohla pustit cokoliv a to bez reklam!!!

Touha jenom po jednom!

2. dubna 2012 v 21:10 | Bára Vacková |  Povídám..

Všechna má dosavadní přání už byla vyslyšena a v zásadě splněna. Teďka toužím jenom po splnění jednoho, obyčejného snu. Koncert Simple Plan. Musí to vyjít, musím tam stát, má nejoblíbenější kapela a já se poprvé nedozvěděla o jejich koncertu již po něm. Takže jediné co chci je jet do Prahy, vidět je. Jsem schopná proto udělat cokoliv. Miluju je, miluju jejich písničky, jejich skoky na podium, které jsem zatím viděla použe z videí. Miluju jejich hlas a všechno kolem nich, jsou pro mě jedničky, ty nejlepší!!!