Červen 2012

Letmé zpestření

25. června 2012 v 19:10 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj, asi jste zaznamenali, že se toho zde moc neděje. Nedivte se. Konec školního roku a ještě na gymplu. Zítra se teprve uzavírají známky, naštěstí já už nic nepíšu. Minulý týden byl týden učení, ale zjišťuju že se celkem hodí se neučit, a i přesto mám dobrou známku. A když se učím a pak to... jsem akorá naprdnutá. No nic. Dost školy!
Natáčela jsem video- reportáž na barvu na vlasy. Tak jsem si říkala, že bych možná mohla točit často, je to takové oživení blogu. Myslím, že každý se asi raději koukne na video, než číst strašně dlouhý článek. Komu se to taky pořád chce psát? No,připravovala jsem denní líčení. Ale to bylo jak naschvál. Umyju si vlasy, vyfénuju se a vrhnu se na to. Natáčím tu základní vrstvu a v pohodě. Poté přejdu na linky a už se skoro mám a víte co udělal ten foťák? Normálně se vybil. Takže super, opravdu mě to potěšilo. Takže na co se můžete těšit?

Denní líčení
Reportáž z barvení vlasů

Chtěla bych také začít dělat takové ty Outfity dne. Snad by se to líbilo. Napište názor. Chtěl/a bys tu Outfity dne?
Máš ještě nějaký nápad na kategorii videa?Netradiční proužky

17. června 2012 v 20:59 | Bára Vacková |  Nails design

Nails design je dnes barevný, tentokrát se ale setkáte s neobvyklými pruhy. Základem je bílý lak. Poté pinetkou (bez kuličky) nebo malým štětečkem uděláte pruh, který se na konci rozvětvuje.


A jaký si vybrat?

15. června 2012 v 20:49 | Bára Vacková |  Móda
Je jasný, že každý má nějaké boty, ale každý člověk má jiné. Někdo má rád tenisky, někdo gladiátorky. Nabídnu ti teď různé kolekce bot, které by ti možná někdy přišly vhod.


A co sluneční brýle?

8. června 2012 v 21:00 | Bára Vacková |  Móda
- Kdo by neznal Retro brýle. Je to móda posledních dvou let. Podle mě, jsou to nejlepší sluneční brýle pod sluncem! Jelikož: Jsou nejstabilnější, jsou dostupné v různých barvách ale i vzorech. Mně osobně opravdu vyhovují nejvíce! A můžu říct, že se mi i nejvíce líběj!


Jakou knížku si vybrat na léto?

5. června 2012 v 16:30 | Bára Vacková |  Ostatní
Jakou knížku si vybrat na léto?

Taky se v létě někdy nudíš? Všichni jsou pryč a ty jediná dřepíš doma. Venku je hezky, ale někam sama se ti nechce. Vylez na zahrádku a vnoř se do světa knih!


Nejlepší kniha 25. století

1. června 2012 v 20:40 | Bára Vacková |  Ostatní

Tak oči na pozoru a čtěte!
Přináším ti jednu z nejlepších knížek, kterou jsem kdy četla o budoucnosti! Název se ti možná líbit moc nebude, ale tuhle knížku musíš přečíst! Zpěv drozda/Mockingbird, Walter S. Tevis.


Paris Baby, Elite Models

1. června 2012 v 20:00 | Bára Vacková |  Tester
Paris Baby, Elite Models

Poslední voňavka z kolekce Elite Models, která je inspirována Francií, konkrétně Paříží, městem zamilovaných. Když jsem navštívila Francii, město zamilovaných to opravdu je. Podél řeky sedí v teplý večer spousta párů. Nádherný to pohled.
Paříž je také známá jako město módy. Je hodně elegantní a jiná, než všude jinde. V této vůni je zachycená hlavně elegance. Jemně nasládlá vůně, která ale upoutá lidi kolem. Stačí jedno stříknutí a cítím se znovu jako na chodnících Paříže.
Jablko, frézie, trocha kokteilu belliny. V srdci pak jasmín a pomerančový květ. Na závěr pižmo, vanilka, pačuli a santalové dřevo.
Ta pravá vůně vydrží klidně po celé dopoledne, ale postupně z ní vyprchávají ty podstatné vůně. Proto bych jí neodkládala, ale vložila do kabelky, kde ti bude celý den po ruce.
Vůně mě ale neuchvátila tak jako předchozí. Nemám moc ráda takové květinové vůně, ale pro podzimní chmurné dny se určitě hodí. Na léto se moc nehodí, ale na večerní procházku ve dvou. Proč ne? J Prostě romantika.