Listopad 2012

Objevy za listopad 2012

30. listopadu 2012 v 17:49 | Bára Vacková |  Videa
Fůů, konečně zase víkend. Za chvilku tu jsou Vánoce, což mě trošku děsí, ale musím říct, že už celkem mám asi 3 dárky, což je určitý úspěch. No,dneska můžete kouknout na krátké video. Líbi se vám? :))


Pečuj o své tělo- 3 krémy

29. listopadu 2012 v 18:19 | Bára Vacková |  Tester

Tak jak se staráš o své tělo, tak si ti i v budoucnu odvděčí. Pokud používáš žehličku na vlasy bez termoochrany, můžeš celkem rychle vidět, jak vlasy trpí. Tak nějak je to i s tvojí pokožkou.
Tvoje pokožka potřebuje pít, jako ty potřebuješ pít každý den.
Kvalita tvojí pokožky je ovlivňována i například formou stravy. Nezdravé a hodně mastné, tučné jídla rozhodně našemu zdraví neprospívají. To víme všichni. V tomhle článku se ale zaměřím spíše na tu doplňkovou stránku, aneb hydratace pomocí krémů.
Po koupeli, bys měla aplikovat nějaký hydratační krém. Pokožka ti za to jednou, hlavně v pozdním věku poděkuje. Nemusí to samozřejmě být každý den, ale důležité je hlavně období zimy, kde je pokožka náchylná k vysušování a popraskávání. Proto ti představím pár adeptů, se kterými budeš v zimě rozhodně spokojená!
Začneme něčím obyčejným. Alespoň lehký krém je pro tvé tělo dobrým spolupracovníkem.


My wish list

25. listopadu 2012 v 15:19 | Bára Vacková |  Povídám..
Tak, jelikož se blíží Vánoce, napadlo mě, že bych sem hodila nějaký "wish list",a třeba vás něco trkne, na co jste zapomněli :)
Začnu kosmetikou, protože sama o sobě vím, že teďka jsem na kosmetiku úplně paf. Vím, že toho doma mám dost, ale stejně si nedám pokoj. Tak, jako první věc je MUA paletka, nádherný barvy, vždycky u ní můžu jenom slintat, tak že by se mi to slintání mohlo uplatnít i na vlastní kůži? :) Kéž by..Udělej si 10 minutovou pauzu

23. listopadu 2012 v 22:19 | Bára Vacková |  Videa
Dneska mám pro tebe zásobu na 10 minut. Aneb nové video. Jinak na víkend mizím na pohár, takže článek asi až v neděli :) Nicméně, dneska jsem si udělal čas a máme tu dvě nové videa. Tak se podívej :)


5 nejhorších výrobků mé kosmetiky

22. listopadu 2012 v 16:29 | Bára Vacková |  Tester
Dneska se zaměřím spíše na tu nepovedenou část kosmetiky, kterou jsem kdy vyzkoušela.

Tak jako první bych tu asi uvedla věc, která mnoha lidem pomohla, ale mě naprosto rozhodila obličej. Jedná se o čistící přípravek od Garnier, Pure Active. Když jsem měla jeho sourozence (Čistící tonikum) byla jsem naprosto nadšená (recenzi na tento výrobek ještě udělám). Čistící tonikum na mě fungovalo skvěle a pleť se mi krásně vyčistila. Ovčem tento ExfoBrusher mi udělal paseku hlavně na tvářích. Zpočátku se zdálo, že je to klasika. Ale pak začal působit nějak zvláštně. Pleť se mi hrozně vysušila a na tvářích se mi začali dělat nepěkné, viditelné šupinky. Naprosto vysušená pokožka. Regenerovala jsem ji asi 10 dní! než se viditelné šupinky trochu ztratily. Spousta lidí si tento výrobek chválí. Já bych ho možná doporučila pro ty, co mají mastnější pleť. Rozhodně ne pro ty, co trpý dehydratací pokožky!My sweet Paris

21. listopadu 2012 v 20:59 | Bára Vacková |  Povídám..

Nazdárek. Chystám snad zítranálož pořádných článků a recenzí a všeho :) Doufám, že se těšíte! Jinak nemám nějak na nic náladu, hlavně na školu. Ta jde teď opravdu mimo mě :D No nicméně, všechno se pomalu zlepšuje, ale stejně mi chybí vedle mě (bohužel). Ve fyzice neznám milion vzorečků, v matice zase nepobírám jaký kde používat a navíc o víkendu jedu pryč na další pohár s volejbalem, takže sbohem učení.

Zjišťuji, že denně vypiju tak 2,5 litru čaje, jednu termosku ve škole, druhou doma apak jen do hrníčku. A když je trénink tak další 1,5l vody. Takže jsem celkem překvapená, že toho do sebe dokážu dostat takový množství vláhy :D

Na obrázku se vám nabízí luxusní vyhlídka na mojí stolovou Paříž :D Mám celkem této "Paříže" doma asi 7 různých kousků včetně plakátu (a to vše v mém malém pokoji). A jak se máte vy?

Oční stíny NYC

17. listopadu 2012 v 15:29 | Bára Vacková |  Tester
Dneska tu máme oční stíny od NYC. Jsou to nádherné barvy, které se naprosto skvěle hodí na podzim. Já naprosto ulítávám na hnědo-zlatých barvách, což je přesně ono. První, bílá až stříbrná s leskem. Další je taková jemně nahnědlá s leskem. Třetí je nádnerná zlato-hnědá. A poslední je krásně tmavě hnědá.

Na takovéto stíny se můžete podívat v Rossmannu a určitě tam mrkněte. Barv jsou to naprosto bombastické a krásně drží. Pro mě se stávají mojí jedničkou! Aplikátor je klasická tyčinka s pěnovými polštářky, ale tím opravdu nanesete stíny jenom na poslštářek a na víčka už to nedáte. Nepráší a krásně drží na místě, takže můžete používat normální štětce na oční stíny :)

Parádní dárek k narozeninám nebo malý dáreček k Vánocům ne? Za 80 korun máte vystaráno! :)5 mých nejlepších

13. listopadu 2012 v 17:29 | Bára Vacková |  Tester
Občas se ptáte na ty nejoblíbenější věci ohledně kosmetiky. Tak bych ti nastínila mých 5 horných favoritů, které nepustím z ruky. Oblíbený krém nemám, teď mám adepta na tonovací krém, ale ještě předčasné dělat nějaké závěry. Oblíbený krém na obličej tedy nemám, někdy použiju tenhle, podruhý zase onen.

Ale make-up, tam mám jasno. Tento od Dermacolu jsem už recenzovala (TADY) a společně s transparentním, průhledným pudrem je to moje oblíbená dvojka. Make-upmi krásně sedne a dobře se rozmazáva, nekryje příliš, ale ani ne málo. Vydžími celý den. Pudr mězbaví červených tváří, které mám prostě pořád, takže používat tvářenku je pro mě něco nepředstavitelného. Krásně pohltí vlhkost a je ho hodně, takže vydrží dlouho. Na aplikaci alebudete potřebovat svůj kabuki brush, jelikož přiloženými aplikátory nedocílíte dobrého efektu. Takže tímto jsme odškrtla první dvě příčky.Čmáranice WAR/LOVE

12. listopadu 2012 v 21:19 | Bára Vacková |  Povídám..
Pocity štěstí, pocity smutku. Pocitu všeho. Nevíte co se stalo, ale cítíte se, jako kdyby vám někdo vyrval kus těla. Nemůžete myslet na nic. Takže dopadlahodina zeměpisu, aneb jak ty hodiny jsou zábavné, když máme jiného učitele a děláme přesně to, co minulý rok? Takže tužka do ruky a jdou se kreslit pocity. Love is war!Jednička v tělových krémech- Logona Natural Kosmetik- Bio Aloe + Vanille.

10. listopadu 2012 v 18:59 | Bára Vacková |  Tester
Jednička, tentokrát ohledně tělových krémů je krém s názvem Logona. Jedná se o tělové mléko s vysokým podílem aloe vera, jojobovým olejem a bambuckým máslem.
Tělové mléko hned upoutá svojí vůní. Můj nos čichá Pina Coladu, rumový vánek. Jeho konzistence je příjemná, není hutná, spíše tekutějšího stylu. Díky této tekutější struktury se krásně roztírá a rychle vstřebává do pokožky. Na pokožce zanechává vánek příjemný nádech již zmiňovaného drinku.

Tělové mléko mě nejdříve neoslovilo, ale po častějším použití jsem zjistila, že se krásně vstřebává a nádherně, opravdu bezkonkurenčně hydratuje. Takže holky, i kluci, kteří mají suchou pokožku, sáhněte po tomto krému. Rozhodně zklamáni nebudete. Za 200ml si ale budete muset připlatit 168korun. Není to cena obrovská, ale pro někoho, kdo zrovna do kosmetiky neinvestuje, může být tato částka hodně vysoká. Nicméně, myslím, že ten kdo opravdu trpí suchou pokožkou, kupte ho. Stačí ho málo a hydratace je opravdu vysoká. Neprohloupíte!A černá není dobrá?

5. listopadu 2012 v 20:19 | Bára Vacková |  Povídám..
Emař, emař, emař…
V dnešním i přesto svobodném světě se setkáváme s mnohými potyčkami ohledně výběru oblečení. Nejčastěji je na pálce černá barva.

Proč? Kde se píše, že černě se nikdo nemůže obléknout od hlavy až k patě? Každý má na tuto barvu odlišný názor jak v míře nošení, tak podle věku. Černá nejen, že je barva elegance, ale tak nějak ostatní přivádí k tomu, že je tento svět chmurný a smutný. Ale proč zrovna barvou oblečení musí být vše smutné? To, že nenosíme barevné oblečení, není způsobeno psychickou újmou, někomu se prostě černá barva líbí. Hodně lidí odsuzuje právě kvůli volbě různého oblečení.Nákupy a novinky- Říjen2012

3. listopadu 2012 v 19:20 | Bára Vacková |  Videa
Tak zdravím vás všechny :) Dneska je tu video o Nákupech a Novinkách za říjen! Bohužel na články čas nemám, celý den se pokouším učit a vlastně celý týden a pořád a už mě to štve. Tak jsem si na vás udělala alespoň čas takhle na video. Doufám, že se ti bude líbit, zatím se mějte a snad brzy čekejte článek!


Žít a užívat

1. listopadu 2012 v 19:09 | Bára Vacková |  Ostatní

Slova žit a užívat mají jiný, ale přesto téměř stejný význam. Když žijeme, tak si přeci užíváme ne? Ale kde je ta hranice užívání si?