Únor 2013

Čáu

24. února 2013 v 14:02 | Bára Vacková |  Photos
Ahoj, tak se tu mějte a za týden se zase uvidíme! :)


Lyžák + TAG this or that

22. února 2013 v 21:41 | Bára Vacková |  Videa

Škola mě vytěžuje praktick každý den a když už mám čas, tak mám na práci něco jiného než jenom blog. Nicméně, zítra asi poslední článek a na týden zase pohov. Lyžák volá! Ani nevíte, jak už se těším :) Pokud najdu nějakej program na stříhání videí, tak se můžete těšit i možná na nějakou reportáž!

Teď mizím balit a snad zítra nějakej normální, nevykecávající se článek :) Do toho všeho spěchu musím udělat dalších milion věcí, takže opravdu nestíhám. Video pod perexem!


Rozhovor s Erikem Meldikem z Viral Brothers

17. února 2013 v 17:49 | Bára Vacková |  Ostatní
Dnes pro tebe mám rozhovor z jedním z Viral Brothers- Erikem Meldikem z Debilních keců. Určitě ho všichni dobře znáte. Měla jsem šanci se s ním potkat a pár dní na to mě napadlo, že bych mohla udělat malý rozhovor. Otázky jsem se svolením poslala jak Erikovi, tak i Čeňkovi Stýblovi. Bohužel, odpovědimi přišli pouze od Erika. Je to už ale taky pár měsíců. Pomalu půl roku, co jsem se s nimi setkala. Článek najdete tady: Večer aneb Debilní Kecy. Takže Erikovi moc děkuju za odpovědi. Doufám, že s rozhovor bude líbit :)


Jsou jenom naše

16. února 2013 v 16:33 | Bára Vacková |  Povídám..
I belong with you, you belong with me, my sweet heart!

Vzpomínky jsou bolestivé, zábavné nebo jen takové matné. Když si dám ve svém životě zpátečku, tak vidím ty dané momenty, ale nevybavuji si vše, co se přesně odehrálo. Není to film, abych si vše mohlapustit znova. Jsou to moje vzpomínky a ty si buď můžeme uchovat, nebo je z naši hlavy vypustit.
Radostné vzpomínky jsou nejhezčí. Vždy, když si vzpomeneš na nějakou vtipnou událost máš tendenci se smát.
Bolestivé vzpomínky zase přejedou po tvé náladě celkem viditelně.

A když už vzpomínka bolí? Usmát se nad ní. Jediná možnost, jak to přejít. Vzpomenout si na ty dny, kdy jsme spolu chodívali po louce, když jsme po sobě stříkali hadicí, když jsme na sebe čekali do 4 do rána. Ono to zabolí. Ale? Musím se usmát. Není to ale ten pravý úsměv, spíš ten, který naznačuje: Škoda, že tohle už nebude.

Vzpomínky jsou jenom naše. My si s nima manipulujeme a my si určujeme, jestli stojí za to, si je pamatovat. Jednou, až budeme jako staré babičky a dědové sedět a vzpomínat na naše mládí, vsadím se, že každý z vás vymaže aspoň jednu nepříjemnou vzpomínku z těchto dní.

Společné vzpomínky ale napořád zůstanou. Proč? Protože jsme je prožili spolu. A každý z nás si pamatuje něco lépe a něco méně. A až si to budeme vyprávět, dáme dohromady i to, na co by si jeden z nás třeba nevzpomněl :)


Vyrob si svoje müsli tyčinky!

16. února 2013 v 14:06 | Bára Vacková |  Ostatní


Taky se nemůžeš nabažit těch slastných tyčinek, které si přezdívají müsli tyčinky? Přináším ti recept, který ti pomůže udělat rovnou celý plech těchto laskominek, abys nemusela stále běhat do nejbližšího obchodu. Skvěle se dají využít nejen jako pochoutka, ale i doplněk energie při sportovních výkonech, třeba teď momentálně lyžování.

Co vše potřebuješ na jejich výrobu?

1 plechovku kondenzovaného mléka (390 g)- Salko
250 g ovesných vloček
100 g sušených brusinek nebo jiného ovoce
125 g semínek
med
Dle vašeho výběru můžete přidat nasekané ořechy či jiné varianty dle svého výběru.Happiness?

15. února 2013 v 20:54 | Bára Vacková |  Videa
Tak jak se máte všichni? Konečně víkend. Za týden vám zdrhnu zase na týden na hory, takže opět předpovídám velký pokles návštěvnosti. Články už se ale rýsujou, nebojte :) Jinak už mám přes 130 odběratelů na youtube! Jste zlatí. Takže se můžete kouknout na nové video právě teď. A jedna fotka pro vás. Včerejší dárek a dnešní večeře :)Novinky od Essence 2 část

10. února 2013 v 19:30 | Bára Vacková |  Ostatní
3) Nehty

a) dekorační sada na nehty nail art
b) štěteček na nehty nail art multi effect
c) magnetické pero nail art
d) magnet nail art
e) lak na nehty s magnetickým efektem
f) krycí lak s efektem rozpraskaného laku

Zajímavé mi tu přijdou ty magnetické laky, nemuselo by to být špatné, ale už vidím, kolik peněz budou tyhle kravinky stát. Zajímá mě i ten crackovací lak, pokud bude za dobrou cenu, tak ho vyzkouším.
Novinky od Essence 1 část

10. února 2013 v 12:28 | Bára Vacková |  Ostatní
Tak všichni znáte určitě značku Essence, na trh přichází novinky, tak aspoň pár věciček, na které můžete narazit najdete v článku :)

1. Rty

a) gelová barva na rty
b) rtěnky
c) lesk na rty XXXL shine
d) krém na rty stay matt
e) lesk na rty stay with me

Co se týče rtů, nic mě nezaujmulo. Od pohledu to vypadá upatlaně a já zrovna nejsem člověk, který se orientuje na lesky. Pro mě je tedy tato rozšířená kolekce nezajímavá.

Lyže a lyžování

1. února 2013 v 17:42 | Bára Vacková |  Povídám..
Tak Ahoj všem, dneska vyrážím do Itálie na hory, tak teď týden nebude blog aktivní. Pokusím se s kamarádkou natočit nějaký speciální video, a pak samozřejmně i nějaké útržky z lyžování. Tak se mějte se hezky :) a držte mi palce, ať se tam nezabiju, jelikož jsem ještě na nových lyžích nestála, takže good luck.

Včera jsem zjisila příjemnou zprávu ohledně povinné četby. Měli jsme si vybral od začátku seznamu jeden z 24 titulů a já než jsem se k tomu dostala, tak už většina lidí měla knihu zamluvenou. Tak koukám na seznam a jediná kniha, která mě upoutala názvem a nebyla zamluvená byla kniha "IDIOT" tak si jí taky zamluvím. Pak jdu do knihovny a teď koukám. Cože? Děláte si srandu? a knížka má totiž 600 stran a já to mám přelouskat do začátku března, a to jsem teď týden na horách a pak lyžák. Kdo se pak cejtí jako idiot? :D Ale knížka nezačíná zase tak špatně, takže to snad nebude tak hrozný.