Duben 2013

Cukrové vlasy

26. dubna 2013 v 18:18 | Bára Vacková |  Povídám..
Ahoj všem, neaktivita je opět pojata se školou. Není toho zrovna málo, takže večery trávím v papírech a učebnicích. No, ale snad se nějakej čas zachvilku najde (hlavně na nové videa a i články samozřejmně). Můj počítač je jedna velká hrůza, jelikož když se tu pokouším udělat něco do školy a domlouvat se s někýmpřes skype, tak to už nějak nebere :D Je to pomaléaž hrůza. Takže vždycky můžu dělat jenom jednu činnost :D
Ve čtvrtek jsme měli posledí zvonění- letošní bylo obzvlášť zajímavé. Nejdříve jsem se držela jenom s voňavkama na sobě, bez počmáraného obličeje. Pak jsem přišla ke vchodu a tam nastala první sprška- cukr s vodou do vlasů a další voňavky. Tentokrát jsem už na obličeji měla namalovanou kočku- nos, fousky a všechno :D Prostě ze mě byla kočka!
Vlasy uschnuly celkem rychle, ještě se to dalo rozčesat, ale pak přišla druhá hodina a přišli do třídy. No a za mnou se postavil kamarád ze čtvrťáku a celou- komplet celou! mě nahodil tou krásnou lepkavou vodou. Z vlasů mi to kapalo na oblečení, sešity ulepené :D no nádhera. Vlasy jsem měla slepené a nešli vůbec ohnout- jako klacík pevný :D brrr, to nikdy nechcete zažít. Naštěstí jsem se pak v zápětí doma rychle vykoupala, což byla jedna velká úleva. Nyní se můžete na tu "kočku" podívat :D


Secret and fantasy and star!

17. dubna 2013 v 22:19 | Bára Vacková |  Tester

Ahoj všem, vítejte u dalšího článku. Dneska se jedná o skvělou voňavku od Avonu- Secret Fantasy Star. Její vůně je pro mě neodmyslitelnou součástí dne a můžu říct, že když jsem jí neměla den, byla jsem šíleně nervózní kvůli tomu, že jsem jí na sobě neměla nastříkanou. Dle spolužáka voní jako tabák do vodny.
Je lehce nasládlá, ale ne zase příliš. Pro mě je to ten zlatý střed, který mě vyhovuje. Když jsem koukala do katalogu, měli jí tam 50ml za 599korun. Na internetu jsem jí pak koupila za 224 + 89 poštovné. Takže za 313, což je skoro polovina ceny.
K této voňavce jsem se dostala náhodou. Babička mě vždy při příležitostech jakojsou narozeniny, svátky, vánoce atd. zahrnuje voňavky od Avonu asi už 3 roky. Bohužel jediná voňavka, která mě utkvěla v paměti a jsem s ní naprosto spokojená je tato. Ostatní mě nějak extra nevoní.

Pokud máš ráda sladčí vůně, ale ne ty přeslazené, je to ona- ta pravá :)


All around the world

16. dubna 2013 v 22:01 | Bára Vacková |  Povídám..

Proplétám se tmou i světlem. Chodím jako tělo bez duše, když mě nikdo nevidí. Před lidma se snažím smát, ale sama před sebou? To mě zrovna nejde. Občas se nějaký ten úšklebek úsměvu podobá. 41 stránek prolistuju během chvíle. Hudba hraje a v hlavě, jako by se lidé snažili utéct před tsunami.

Ahoj všichni, jak se máte? Nevím proč ale já v jednom kuse unaveně! :D už mě to začíná štvát. Nezáleží, jestli jdu spát v 10 nebo ve 12. Jestli vstávám v 7 nebo v 11. Jen vždycky padnu do postele, chvilku nemůžu usnout a pak? To blbý vstávání. Jediný co mě pohání je pěkné počasí, ale to má také za chvilku přijít.
Jinak novinky? K narozeninám jsem dostala Kindle- eknihu. Nastahováno již něco mám, ale kdo čtečku má, odkud stahujete? :)

Jinak dneska mi dorazila voňavka, kterou miluju. Netušila jsem, že být den bez své oblíbené voňavky může být tak nezvyklý. Opravdu se cítíte jako někdo jiný, fakt! :D Jinak můžete se těšit na rozsáhlejší video objevy a přešlapy, a přemýšlím, že udělám i spotřebováno za jednotlivé měsíce.
Jinak velkem bonus bude My best friend does my make-up s Petrem! Takže se těšte a snad do měsíce ho uvidíte!


Řasenka Gabriella Salvete- Diamante

13. dubna 2013 v 13:49 | Bára Vacková |  Tester


Řasenka od Gabrielly Salvete má vlastní certifikát, že opravdu obsahuje diamantový prach. Já na to ale budu mít názor pořád stejný. Diamanty jsou drahá záležitost a proč by je cpaly do řasenky za 169 korun?

K samotné řasence. Má umělý kartáček, který je z jedné strany delší a z druhý kratší (štětinky). Pěrfektně se s ním rozčesávají řasy. Delší kartáček používám na horní řasy a kratší na ty spodní. V tomhle mě opravdu oslnil, jelikož jsem vždy s velkými kartáčky nebyla schopna si bez problému namalovat spodní řasy. Vždy jsem pod nimi měla aspoň jednu černou šmouhu.

Kartáček jelehce ohebný a mě vyhovuje ve všem. Hezky se s ním manipuluje. Když kartáček vyáhnete, není na něm až příliš řasenky, která by vám zbytečně slepila řasy.

Krásně řasy prodlužuje, dodává jim objem a dobře řasy rozčesává. Pro mě je to tedy jasné číslo 1! :)


Březnový Ladybox plný překvapení

7. dubna 2013 v 18:24 | Bára Vacková |  Tester

Ladybox aneb balíček krásy. Tento boxík byl pro mě premiérou, jelikož jsem nikdy předtím firmu Ladybox nevyzkoušela. A moc mile překvapil jak balíček, tak i firma.
Za okolností týdne, tudíž trávím polovinu svého času ve škole, mě ráno přišla SMS, že balíček bude doručen tento den. Když jsem přišla ale ze školy domů, zjistila jsem, že jsem prošvihla přebírku, takže na mě čekal lísteček o znovu doručení. Bohužel měl být doručen dopoledne, tedy v hodiny školy. Kontaktovala jsem firmu, pokud by nemohla balíček přivést až po 14hodině. Bohužel kurýr nebyl schopen být v takovouto dobu u mě ve městě, ale ochotně se semnou domluvil, že balíček nechá u sousedů. Cestou domů jsem zazvonila u vedlejšího domu, obdržela balíček, mile poděkovala a šla se kochat jednotlivými produkty. Takže komunikace firmy je v tomto případě pro mě naprosto dostačující.
Pojď se podívat, co tentokrát balíček krásy nadělil.

1. Lak Illamasqua- Značka Illamasqua je jedna z nejznámějších a nejodvážnějších značek dekorativní kosmetiky na celém světě. Illamasqua netestuje na zvířatech. Laky na nehty značky jsou proslulé pro svou dlouhotrvající výdrž bez porušení, snadné lakování a skvělý výběr barev.
- K tomu co říká prodejce, můžu jenom přikyvovat. Můj lak, který mě velmi překvapil, je v odstínu THROB a je to sytě rudá červená barva. Lepší barvu červeného laku jsem ještě neviděla. Lak skvěle kryje již v první vrstvě, obsahuje přirozený lesk. Usychá také velmi rychle. Moje zkušenosti s laky jsou takové, že po prvním dni mám nalakovanou už jenom polovinu nehtu. Tenhle výrobek ale drží. Neodlupuje se, pokud již je na nehtech dlouho, začne se lehce ztrácet z okrajů. Takže tady asi nehrozí, aby se mi lak sloupnul při jednom odbytí míče.
- Jeho kvalita se také ale projevuje na ceně, která je za 15ml 349korun.