Červen 2013

Zaostři během prázdnin!

25. června 2013 v 19:15 | Bára Vacková |  Ostatní

Pokud ani ty nepatříš mezi ty ostříže, kteří vidí na kilometry daleko, ale máš spíše problém někoho najít ve velkém chumlu lidí 100metrů před tebou? Tak čti dále, dneska to bude o kontaktních čočkách.
Sama nosím brýle asi už 5 let. Ovšem jakým stylem. Přijdu do školy, vezmu je na tabuli, když něco nepřečtu a schovám je. Toť vše, což je ovšem celkem na dvě věci. Brýle se mi nelíbí, jak kvůli vzhledu, tak i kvůli tomu, že vidím obroučky, neustále je musím čistit, a když se chci kouknout na film, nemůžu si opřít hlavu, jelikož mě celé brýle tlačí. A alternativa? Kontaktní čočky!

Kontaktní čočky ti ulehčí hlavně pohybový život. Ideální jsou pro jakýkoliv sport, protože tě nijak neomezují v pohybu a nepadají z nosu. Jedinou výjimkou je plavání a vodní sporty. Při normálním koupání se čočka většinou nevyplaví, ale mohou se do oka dostat nečistoty z vody, které mohou zanést do oka infekci. Jsou i lidé, které ani voda při nošení čoček nezastaví. Poté je ale nutnost je vždy vydezinfikovat.
A další výhody jsou například: nezvětšují, případně nezmenšují očí, působí přirozeně, mají výborné zaostření i při zhoršení světelných podmínek, nezamlžují se, nezkreslují, vidíš v celém zorném poli.Oreo man

19. června 2013 v 21:30 | Bára Vacková |  Povídám..
Nazdárek všem! Po dlouhé době zase zdravím, ale znáte to, týden před uzavřením známek, člověk neví co dřív a co později. Ještě do toho tohle vedro, takže jsem stále uhnaná, večer usnu až kolem 12, teplo mě probouzí v 6 ráno.
Nicméně, dneska jsem pokoušela točit video na téma- My Day. Ještě bych to potřebovala nějak sestříhat, ale to asi až bude čas příští týden.
V neděli jsem byla na nákupech a ulovila jsem skvělou sukni z NYer, černé tílko z CA, podprsenku z CA a krásné plavky z Gate. Jinak jsem v Olympii natrefila na pana "Oreo" :D můžete se podívat dole na fotku!
Dneska jsme se jao třída fotili. Pak sem nějaké fotky dám. Ale! To vedro, brr. Takže vidím to tak, že všichni budou celý červení. Zkoušeli jsme si na sebe i polehat, kluci na čtyři a holky na ně lehnout. No, vypadalo to celkem vtipně a hlavně jsme se asi 5 minut štelovaly, jak a kdo si má lehnout. Fuj! :D
Tak pro dnešek se loučím :) čágo!!21 tipů, které kluky při sexu potěší

10. června 2013 v 21:03 | Bára Vacková |  Ostatní

Překvap svého kluka něčím, co se mu určitě bude líbit! Z následujících bodů určitě vybereš něco, co na něj rozhodně zabere.

  1. Bradavky nemáš jenom ty. Nezapomínej také na něj. Hodně lidí je má velmi citlivé a i klukům se líbí, když se jich dotýkáš, nebo dokonce dráždíš jazykem.
  2. Ranní probuzení u kluků není jenom otevření očí. Zkus ho překvapit a hned ráno ho probudit i jinak, než jenom pusou na tvář.
  3. Experimentování a sexuální pomůcky. Co takhle se někdy přestrojit za policajta a vězenkyni?
  4. Oživení spodního prádla. Zkus také krajku, tanga, průhlednou košilku, podvazky… Bavlněné spodní prádlo raději ponechej na sport.
  5. Předehra je důležitá pro oba. Oba dva totiž nažhaví a sex bude daleko krásnější.


Sweet dreams

7. června 2013 v 21:53 | Bára Vacková |  Photos
Nazdárek všem! Úspěšně po výletě jsem zpátky na blogu. Náš výlet byl od začátku sranda. Už i ty papíry, co jsme dostali byly k popukání. Měli jsme jít do muzea Kniha a do kostela. Ano, zní to skvěle. Naštěstí jsme měli chvlku volného času ve městě, takže jsme si zašli na pizzu a trochu si odpočinout. Taky jsme si povídali s paní Koukalovou- matkou dvou úspěšných sportovců- Martina (běžkař) a Petra (hokejista). Vyslechli jsme si pár historek z jejich osobního života. Další den večer- pozor- jsme měli hodinu literatury. Ano, opravdu jsme se na výletě učili. No a aby toho nebylo mýlo, tak jsme dostali velký papír, na kterérm byly namnoženy asi 6 stránek z obou stran. Naštěstí to třídní spletla a ofotila ty pracovní listy z obou stran stejně. Jinak bysme měli 12 papírů! Já jsem rezignovala, papír přeložila a z batohu ho ještě nevytáhla.
Další den jsme šli směr Žákova hora, Děvět skal. Na skály jsme si poslušně (většina) vylezli. Hrozně mě baví někam šplhat. Ještě je hrozně krásný, když jdete před někým, kdo vás jistí ze všech stran :)

Výlet jsem čekala horší, nakonec to tak špatné nebylo. Jídlo bylo dobrý, kolektiv taky, takže aspoň další zážitky, které se na maturiťáku jednou budou hodit a budeme se u nich tlouct smíchy.

A jestli chcete, fotky dole :)