Killer Queen- Katy Perry

23. listopadu 2013 v 16:00 | Bára Vacková |  Tester
Všem známá hvězda uvedla na trh svůj třetí parfém- Killer Queen. Vůně je pojmenovaná podle písně od Fredyho Mercuryho Killer Queen. Celá voňavka na první pohled okouzlí. Má nezvyklý design ve tvaru diamantu.

První dojem ze samotného parfému byla silná a těžká vůně. Po chvíli se ale rozleží, odloží svoji těžkost a místo toho jí nahradí nevinná nasládlá vůně. Její svěží a jemné tóny jasmínu i květin střídá bergamot a pačula.

Díky úžasné kombinaci se stává nepřehlédnutelnou vůní na celý den a vydrží i večerní sprchu, takže její výdrž je špičková (tak proto má zakončení do špičky :)). Vůně je také intenzivní, ale ne příliš. Nepraští tě do nosu, jakmile kolem někoho projdeš, kdo jí bude navoněn, ale rozhodně se neztratí v davu.

Není to klasická, levná, nasládlá voňavka, kterou čichám v drogériích skoro pořád. Má v sobě něco zvláštního. Rozhodně neurazí slečny ani ženy od 15 let a starší.

Ve výsledku nejde popisovat jednotlivé části vůně, ale celek. Ale také nikdo z nás nemá stejný vkus na parfémy, někomu voní to a druhému zase ono. Ale jedno můžu říct jistě- já sem s ní spokojená!

Její nejmenší verzi (15ml) seženete už od 300korun, dostupné jsou ale také větší flakonky, jako třeba 30ml, 50ml a dokonce i 100ml. Vyzkoušet jí můžeš v drogériích, abys zbytečně nevyhodila peníze za něco, co ti nakonec vonět nebude. Ale pokud máš ráda lehce nasládlé a přitom výrazné vůně, myslím, že Killer Queen by mohla být dobrým adeptem na vítěznou příčku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama