Natáčení vlasů se žehličkou Rowenta Respectissim Liss & Curl

6. listopadu 2013 v 17:04 | Bára Vacková |  Ostatní
Se žehličkou na vlasy Rowenta Respectissim Liss & Curl můžeš udělat prakticky cokoliv. Jemnou vlnku, nebo krásné kudrlinky? Pokud se něco nepovede, bez použití jiného výrobku znovu vyžehlit. Pomocník pro ty, kteří nevědí, co si udělat s vlasy jak na denní nošení, tak i na společenské večery. Skvěle se hodí na cestování, protož za pomocí jednoho výrobky můžeš stvořit krásné rovné vlasy bez jediné vlnky, nebo naopak krásné vlnité vlasy. Nebo to třeba nakombinovat?

Žehlička je vybavená technologií Straight optimizer, která vlasy dokonale vyžehlí i při nižších teplotách, než běžné žehličky. Zabraňuje také polámání vlasů a chrání jejich odolnost a dodává výsledný lesk. A opravdu, vlasy jsou po vyžehlení krásně hebké, nejde poznat, že před chvilkou byly přiklapnuté do keramické plochy, ne jako levné žehličky, které vlasy při žehlení viditelně vysušují a lámou tvé vlasy. Jelikož jsem já sama vlastnila jednu z nejlevnějších žehliček na vlasy, můžu potvrdit, že je to opravdu ohromný rozdíl. Jak výsledek v rovnosti, tak i výsledek v celkovém vzhledu vlasů.

Její Systém Pro Curling natočí vlasy snadno a rychle jedním tahem. A můžeš si s ní vytvořit spoustu stylů natočení, které budeš moci shlédnout v tomto článku.

Ve zkratce ti žehlička nabízí: jednoduchou práci, dlouhotrvající tvar, lesk vlasů, zabránění polámání vlasů. Pořád ti to nestačí? Tak koukni na vlnky, které s ní můžeš ve chvilce vytvořit.

Čím více budeš žehličku při vlnění otáčet, tím větší lokny získáš. Chce to akorát trochu trpělivosti, než přijdeš na to, jak žehličku správně otáčet, držet, ale poté už dosáhneš dokonalého výsledku, který si vlastně sama můžeš vytvořit (dle své libosti).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama