Nails design

Novinový Nails design

21. srpna 2012 v 23:09 | Bára Vacková
Potřebuješ:
Spodní lak
Noviny
Alpu/Alkohol
Tampónek
Průhledný lak

1. Vystříhej si noviny - text na jednotlivé nehty
2. Nalakuj spodní vrstvu
3. Na vatový tampónek nanes Alpu.

Galaxy Nails Design

2. srpna 2012 v 20:49 | Bára Vacková
Dnešní "vesmírný" nails design jsem se rozhodla znovu natočit. Tento design sice může působit nevkusně, ale v reálu to vypadá jako miliony hvězd ve vesmíru. Pokud máte nějaké výhrady, pište do komentářů. Pokud by pro vás bylo toto moc bez planetní, udělej nějakou větší kaňku v podobě planety. Toť vše, už můžete sledovat!


Netradiční proužky

17. června 2012 v 20:59 | Bára Vacková

Nails design je dnes barevný, tentokrát se ale setkáte s neobvyklými pruhy. Základem je bílý lak. Poté pinetkou (bez kuličky) nebo malým štětečkem uděláte pruh, který se na konci rozvětvuje.

Nails Design- barevné puntíky

26. prosince 2011 v 17:49 | Bára Vacková
Mám tu pro vás další Nails design i s videem. Tento design je velice pěkný, líbí se mi hrozně moc! Možná to vypadá, že je to strašně složité, ale zase tak hrozné to není :)

1) Nalakujte si nehty na černo/tmavo
2) Vezměte si pinetku a koncem pinetky udělej na nehtech puntíky bílým lakem
3) To samé udělej na bílý lak, akorát barevným
4) Přelakovat průhledným lakem

Hotovo :) Líbí se vám to?

Nails Design- Nutella

19. prosince 2011 v 19:40 | Bára Vacková
Mám pro vás jeden Nails design. Je na téma Nutella. Mám pro vás udělané i video. Takže, se podívejte na video a kdo by nerozuměl tomu co má udělat tak

1) Hnědým lakem natři nehet
2) Hned vezmi bílý lak a dej kapku do toho druhého
3) Vezmi něco, čím to rozmažeš a různě zakroužíš (jako když se táhne nutela)
5) Přelakuj průhledným lakem :)


Chystám pro Vás ještě jeden Nails Design, tentokrát barevný. Očekávejte do Vánoc.

Využij nehty jako doplněk i učební pomůcku!

22. října 2011 v 21:19 | Bára Vacková
Netušíš, jak ozdobit své nehty? Jestli pouze barevným lakem, nebo nějakou nálepkou na nehty? Pokud jsi s nápady na dně, jak udělat své ruce zajímavé, někdy i výhodnou součástí školního života, třeba ti tu zde padne něco do oka.

Jako první přicházejí na řadu nehty s praskajícím lakem. Je to asi nejjednodušší a nejefektivnější způsob jak zvýraznit své drápky. Není na tom nic těžkého, i když se na první podle může zdát, že za tím byla spousta práce. Ale opak je pravdou. Na tyto skvělé nehtíky stačí mít po ruce pouze bílý (spodní) lak, vrchní (průhledný) a nakonec lak, který způsobuje právě toto praskání. K rozpraskání ti pomůže lak Golden Rose- Graffity nail art, který koupíš za 49 korun v drogerii.

A jak docílit tohoto vzhledu? Nejdříve musíte nanést spodní vrstvu (bílou) poté vrstvu praskajícího laku a nakonec průhledný, vrchní nátěr, protože lak Golden Rose- Graffity nail art je matný.

Nevěřila jsem, že to opravdu bude fungovat. Jen mi běželo hlavou: Jé, další lak, který na obalu vypadá krásně a pak z toho vyjde jako propadák. Ale musím říci, že jsem byla s výsledkem doslova ohromena! Všichni mi nehty moc chválejí, protože to vypadá skutečně moc dobře


Další nails design nese název: Naznač směr
Tento design je opravdu jednoduchý, ale efektivní. Stačí pouze tmavý podkladový lak a poté světlým lakem nakreslit šipky v různých směrech.

Nails desing 0.5.

21. srpna 2011 v 20:49 | Bára Vacková

Tak, na volejbale jsem dostala za takovou soutěž lak na nehty. Koukala jsem na něj a zjistila, že má na podkladovém laku rozpraskat a vytvořit takové mapky. Doma jsem to hnedka zkusila a byla jsem překvapená, vypadá to opravdu dobře! :) Nejdřív se musí nanést podkladový lak, pak tento speciální a pak to přetřít trůhledným, protože tenhle lak je matný. Je to lak značky GoldenRose za 49 Kč. Byl ještě černý a červený.

Nails design 0.4. x

11. března 2011 v 20:39 | Bára Vacková

Tak byla jsem tedka na pár dní u kamarádky a večer jsme šly do kina. Neměly jsme co dělat, tak jsme si nalakovaly nehty :) Sice je to obyčejný, žádný vzor, ale ta barva stojí za to :D Rozhodně doporučuju! Normálně to vypadá ještě líp.. Tak zářivě, nojo, foták neumí zachytit všechno

Nails design 0.3. xxx

26. února 2011 v 19:49 | Bára Vacková
Tak je tu další nails design, měla sem ho v týdnu, už ho zase nemám, ted mám neutrál. :D Ale snad se bude líbit (není nejlepší, ale je lepčí než jenom samotná barva), dneska chystám ještě líčení..

Nails design 2

21. února 2011 v 15:49 | Bára Vacková
Tak, je tu náš druhý Nails design :) Snad se bude líbit, ale dneska už sem si ho odlakovala, jdu zkusit jinej :D 

Je narychlo dělanej, takže nic moc 

Nails design

19. února 2011 v 19:29 | Bára Vacková
Asi zítra jeden z nich zkusím :) ↓

Nails designs!

21. ledna 2011 v 22:49 | Bára Vacková
More ↓

Lovely Chrismas Nails!!

23. prosince 2010 v 19:49 | Bára Vacková
Ahoj, jelikož zítra nebudu mít nejspíš tolik času na celkovou přípravu, nehty jsem si udělal už dneska, Myslím si, že jsou skvělí a vy? :)) ↓ Nehty ti to opticky zdelší!
mrsky-tupik.blog.cz

 
 

Reklama