Názory a komentáře

Reklamy na youtube?

3. dubna 2012 v 16:29 | Bára Vacková

Sedím si tak v posteli a jsem naladěna na písničky od Vypsané Fixy apod. Zesílím hlasitost, najedu na youtube a místo písničky se objeví reklama. Nemálo mě to štve. Je to pokaždé. To si už rovnou můžu pustit televizi. Opravdu tento zisk z reklam musí být obrovský, jelikož každý, kdo chce na youtube něco shlédnout musí alespoň chvíli počkat, než může reklamu přeskočit. Nejvíce mě to štve, když třeba uklízím a mám puštěný svůj playlist. Pak musím chodit a přepínat ty úžasné reklamy.
Kdy jsou ty časy, kdy jsem si mohla pustit cokoliv a to bez reklam!!!

Názory a komentáře-poprvé!

25. března 2012 v 21:00 | Bára Vacková

Ahoj, tak přidávám první článekdo rubriky názory a komentáře. Můžete mě v názoru podpořit, nebo protestovat. Touž je na vás. Názory na: Obchodní blogy?

Určitě mnohé z Vás slyšeli nebo už viděli blogy, zaměřené na prodávající činnost. Je to například robotique.blog.cz nebo sweetbunnyshop.blog.cz. Upředňostňuji druhá web, který je pro měv něčem zajímavější a je levnější.
Robotique? Dívka, ktreá web provozuej má u mě rozhodně palec nahoru. Já bych se do tohohlenikdypustit nemohla, jelikož její obchod je založen na kreslení a já a kreslení moc nejde dohromady. Výrobky se mě určitě líbí, ale ty ceny. Kabelky pomalu tak drahé jako Adidasky, obuv pomalu jako zlevněné Reeboky. Jistě vím, že si s tím dalaurčitě hodně práce a náklady taky jsou patrné. Ale přes tisíc korun za tašku? To bych si asi nekoupila, navíc nemáte 100% jistotu o dodání. Tím nechci říct, že je majitelka nespolehlivá a nějaký výrobek by neposlala, ale daleko větší důvěru mi dává normální či internetový obchod svého oblíbeného obchodu. Ale výrobky se mi líbí, takže hodně štěstí i dál :)
Sweetbunnyshop? Dívka, která web provozuje má u mě taky velkou poklonu. Mezi těmito dvěma weby je u tohoto boty tak o 200 korun levnější. Trička jsou ovšem lehce dražší. Jinak tahle slečna je podstatně aktivnější, takže u ní se můžete těšit z více výrobků.
Oboum blogům alepřeju nadále hodně štěstí, spoustu objednávek a síly, protože vím, že dělat takovéto věci dá pořádně zabrat. Když je výrobek opravdu kvalitně zpracován a vím, odkud podklady pochází, ráda si připlatím. Ale když pořádně nevím, kde je tričko či boty koupeny, jsem na vážkách. Třeba se konečně rozhoupu a odešlu vám svoji objednávku!

 
 

Reklama