Photos

1,2,3 pozor

6. října 2013 v 15:57 | Bára Vacková
Ahoj! Tak článek už je na cestě, jen ho ještě musím napsat :D Takže dneska jen pár informací a fotek. V pátek na tanečních- učili jsme se sambu a foxtrot. Já myslela že na konci už mi asi upadnou nohy ze samby a polky :D Ale celkem se to zvládalo dobře :) Pak jsem tančila se spolužákem a světe div se, byl první kluk kterej vedl a nemusela jsem vést já. Co jinak? zbytek víkendu strávený na volejbale, zítra do posilovny (huráá...) a škola do čtvrt na 5, jak já nesnáším pondělky! nejsem asi jediná co? :D

Chtěla bych natočit nějaké líčení, tak jak se líčím na tenční, ale nějak se k tomu pořád nemůžu dostat. Ani k Nails designu :D Špatné to je.

No nic, nebudu už zatěžovat s mýma žbleptama a hurá na fotky!


Skládačka a hra v jednom

10. září 2013 v 19:55 | Bára Vacková
Dneska zase jenom fotky, na nic jiného nemám náladu a nějak se mi fakt nechce :D Ve škole mě to už po týdnu unavuje. V pátek mě čekají první taneční, tak snad!!! to bude oukej a nestane se mi žádnej extra trapas, nebo se snad nepohádám s mým tanečníkem. Doufat v to.


Random Photos

30. srpna 2013 v 22:44 | Bára Vacková

Nazdárek :) Konečně se za posledních pár dní cítím o něco lépe (citově). Jinak zítra jedu na hokej Rusko-Finsko, tak snad bude nějaká reportáž! Doufám, že to budu umět aspoň trochu sestříhat. Už na to mám dobrej program a teď se s tím jenom naučit pracovat :)

Enjoy photos!

Enjoy

9. srpna 2013 v 21:33 | Bára Vacková
Ahoj všem. Jak se máte? :) Dneska jsem měla svůj poslední pracovní den. Yahooo! Dělala jsem 11 dní v místní firmě Ravensburger, určitě to znáte. Byla jsem na páse, sáčkovala výrobky apodobně. Celkem práce na ruce :D A někdy lepší než posilovna. Dělala jsem vždy od 6ti do 14ti hodin. Takže celkem příjemný vstávát v 5 hodin ráno :D A chodit spát v 10. Jednou jsem šla na odpolední (14-22h) a druhý den na ranní. Brrr, nikdy víc :D

Nicméně teď na týden na soustředko s volejbalem a pak hurá na nákupy s kamarádkou :) Video snad (SNAD!) bude, jelikož jsem točila venku, jednou byl blbej zvuk. Podruhý se mi vybila kamera, no prostě vynikající. Takže doufejme, že to už brzo dopadne :D No nic, nějaké fotky tu máte a užívejte prázdnin!Smile!

12. července 2013 v 21:48 | Bára Vacková
Nazdárek, dnešní článek jsou fotky. Můžeš se kouknout na naše třídní fotky a pár mých "profesionálních" fotek :D Jinak píšu články jako o život, takže se můžete těšit na velký příval a to i videí. V pátek odjíždím na dovolenou, takže to vidím na čtvrtek večer, že budu nahrát všechny natočené videa na youtube. Těšíte se? Co ještě bych řekla? Nějak jsem se rozšoupla ohledně kosmetiky a objednala jsem si další boxík- tentokrát červencovou edici Just Married, která spojila poprvé Senzabox a Ladybox, no uvidíme :)

Očekávejte další článek na téma Rock For People aneb moje osobní zážitky a dojmy, k tomu možná i video (které bude strááášně dlouhé :D)Sweet dreams

7. června 2013 v 21:53 | Bára Vacková
Nazdárek všem! Úspěšně po výletě jsem zpátky na blogu. Náš výlet byl od začátku sranda. Už i ty papíry, co jsme dostali byly k popukání. Měli jsme jít do muzea Kniha a do kostela. Ano, zní to skvěle. Naštěstí jsme měli chvlku volného času ve městě, takže jsme si zašli na pizzu a trochu si odpočinout. Taky jsme si povídali s paní Koukalovou- matkou dvou úspěšných sportovců- Martina (běžkař) a Petra (hokejista). Vyslechli jsme si pár historek z jejich osobního života. Další den večer- pozor- jsme měli hodinu literatury. Ano, opravdu jsme se na výletě učili. No a aby toho nebylo mýlo, tak jsme dostali velký papír, na kterérm byly namnoženy asi 6 stránek z obou stran. Naštěstí to třídní spletla a ofotila ty pracovní listy z obou stran stejně. Jinak bysme měli 12 papírů! Já jsem rezignovala, papír přeložila a z batohu ho ještě nevytáhla.
Další den jsme šli směr Žákova hora, Děvět skal. Na skály jsme si poslušně (většina) vylezli. Hrozně mě baví někam šplhat. Ještě je hrozně krásný, když jdete před někým, kdo vás jistí ze všech stran :)

Výlet jsem čekala horší, nakonec to tak špatné nebylo. Jídlo bylo dobrý, kolektiv taky, takže aspoň další zážitky, které se na maturiťáku jednou budou hodit a budeme se u nich tlouct smíchy.

A jestli chcete, fotky dole :)


Čáu

24. února 2013 v 14:02 | Bára Vacková
Ahoj, tak se tu mějte a za týden se zase uvidíme! :)

Volejbalová elita

24. ledna 2013 v 17:26 | Bára Vacková
Tak dnes mám fotky z volejbalu pro vás a chtěla jsem i video, ale bohužel nejde spustit.Další ochutnávka z focení

23. srpna 2012 v 21:09 | Bára Vacková
Tak přidám sem další fotky z focení, jaká se vám líbí nejvíce?


Když jsme se dlouho neviděli

17. července 2012 v 21:19 | Bára Vacková
Ahoj, koukám na to, že už to dlouho nebyla žádná moje fotka, tak jich semka pár dám. Jak si jinak užíváte prázdniny? Teď počasí polevilo, ale ten začátek byl pořádně žhavej ne? :) Já si užila stanování s holkama a chystám se na dovolenou do Řecka. Na tento týden bych vám sem dala další Testery a pár článků, možná oční líčení. A co jinak děláte? Moc se toho v tomhle počasí nedá dělat, ale snad máte nějaký nápady :)


Nelíbí se ti? Tak proč se na to díváš?

8. dubna 2012 v 20:59 | Bára Vacková

Mám tu pro Vás dvě fotky, jedna je moje a druhá, sami uvidíte (foceno cestou domů). Snad se budou líbit :)
+ pusťte si tu písničku- naprosto dokonalá! To be happy every day! Sice o rok starší, ale pořád stejná..


Chemist girl?

13. března 2012 v 18:10 | Bára Vacková
Přihazuji chemickou fotku, za chvíli by tu mohl být nějaký článek. Byla jsem teď na víkend u kamarádky a ona u mě, dnes jsem byla taky pryč, takže se k blogu dostávám až teď. Také čekejte nějaké věci do mého šatníku. Pár článků by se tu tento týden snad objevit mohlo :)

Štěstí je jen polovina štěstí..

26. února 2012 v 20:09 | Bára Vacková
Ahoj, tento víkend byl na jednu stranu úžasný (sobota) a na jednu hrozný (neděle). Sobotní den jsem strávila s mím ťutínem(♥), bylo to skvělé :) a neděle začla akončí učením. Matika, kterou nikdo nechápe,bižule, která mě tak nebaví. U matiky jsem strávila už asi 4 hodiny a příklady znám nazpamět. Tento týden navícbude ohledně písemek děsnej!
Přihazuju fotku, nemám dnes opravdu čas se rozepisovat. Ale snad byste mohli čekat reportáž o Bludišti ;). Dobrou..

Letmé fotky- Napříč Bludištěm!

25. února 2012 v 19:00 | Bára Vacková
Přidávám fotky z Bludiště :) Vyhráli jsme 3x tudíž jsme vyhráli poukaz do Lanového centra. Bylo to parádní. Málem mě zkolaboval nervový systém- byla jsem ve stresu tak, že jsem se celá klepala a musela pořád chodit. Rozepíšu se pak více- článek můžete čekat už dnes :)


Ledová bouře

18. února 2012 v 20:49 | Bára Vacková
Nemám zrovna čas na psaní dlouhých článků, ale v průběhu týdne se dostaví článek o voňavce, která mi přišla na ozkoušení. Jinak teď jsem v malém čtecím presu, jelikož musím do čtvrtka přečíst ještě 350 stran a ještě jednu knihu. Mám an to akorát víkend a z toho se musím učit, dělat projekty, a k tomu mám ještě oba dny volejbal. V úterý mě čekejte v Ostravě, jelikož naše třída se zůčastní natáčení do pořadu Bludiště. Pak dám vědět, kdy se to bude vysílat a budu jen tiše doufat, že mě zahlédnete a že na mě bude alespoň jeden záběr. Je možné, že pokud by se něco stalo, byla bych i soutěžící, mám totiž post náhradníka. Čekat můžete ještě příspěvek do mého šatníku.
Nevím co bych dnes psala dál, jen přiložím fotku ze včerejška. Jedná se o fotku s názvem Ledová bouře.

Z mrazu do mrazu

9. února 2012 v 20:09 | Bára Vacková
Ahoj. Neměla jsem předtím čas, takže píšu až ted. Z Itálie jsem se vrátila bez šrámů, ale jeden jsem si hned udělala včera odpoledne, když jsem šla s přítelem domů, tak on uklouzl na ledě a spadl a samozřejmě mě stáhnul dolů. Modřínu mám jak nevím co :D Ale na horách to blo super. Prožila jsem všechno počasí kromě deště. Bylo mlžno, sněžno, slunečno :) Parádička. Poslední tři dny hodně mrzlo, takže jsme trávili čtvrtinu lyžování s teplým čajem nebo kapučínem. Měli tam taky úžasně chutnající pizzu, vynikající! Bylo to tam skvělé, ale těšila jsem se už domů. To víte, když někoho přes týden nevidíte, tak už se prostě stýská. Příhody jsem vyprávěla dnes, takže už nemám moc chuť to rozebírat. Jednu jsem říkala asi 10x, brr :D Stejně nemám moc času. Čeká na chemie a fránina, Přidávám fotky :)


Jako meteorit

26. ledna 2012 v 18:59 | Bára Vacková
Opravdu není čas na dlouhé články. Stačí, že musím psát slohy do češtiny, pak píšu povídku do soutěže a ještě stíhat to ostatní? To už asi nedávám. Času nemám mnoho. Teďka bylím na hory, které se mi spustí v sobotu v noci a přijedu domů až za týden. Takže asi žádné články nečekejte. Bohužel, musíte si počkat až na to bude čas. Blog už není takový, že by mě lákal každý den. Teďka jde o věc, že když mám chuť tak si semka něco napíšu. Možná zítra něco stihnu.
Dnešní den jsem si seděla na posteli a vidím otevřený mrak. V něm letadlo. Vyfotit sem to musela, Vypadá to jako padající meteorit, nebo hvězda ve dne. Líbí se? :)

Můj obvyklý pohled

15. ledna 2012 v 19:39 | Bára Vacková
Ahoj, nemám moc čas psát články nebo něco takového, takže semka dám jenom dvě fotky. Jedna je můj obvyklý pohled z okna (č.1). Foceno předvčerejškem. Byl krásný den na nprocházku, ale já jsem seděla doma a učila se. Opravdu mě to potěšilo. Ve druhé fotce se nacházíte na silvestrovském dopoledni. V létě na cyklostezce, teď v zimě na běžkostezce :) Tipla bych si, že teď přibude pár fotek, jelikož nám napadl sníh. Chystám se také do Alp na konci měsíce, takže fotky určitě také budou :)


Zapomeneš na všechny problémy

2. ledna 2012 v 20:29 | Bára Vacková
Tam jde zapomenout na problémy. Vnímáš tu krásu přírody a na nic jinýho nemáš myšlenky. Silvestrovská procházka s úžasnou kamarádkou je prostě skvělá. Silvestr byl parádní s holkama. Jak jste si ho užili vy? :)

Lidi se mění a já nejsem vyjímka

29. prosince 2011 v 20:20 | Bára Vacková
Ahoj, dneska můžete očekávat tipy na knihy, možná ještě nějaký menší článek. Přikládám Štedrovečerní fotku. Koukám, že jsem se celkem změnila za ten půl rok. Lidi se mění a já nejsem vyjímka, nejen vzhledově, i povahově. Pro někoho jsou povahově lepší, pro někoho horší. Jsem spokojená jak je to teď a nechci nic měnit. Myslí si o mě svoje, já si zase myslím svoje o tobě. A jeden pravdivý citát: Děvko mi říkej až mě budeš mít v postely! :)


 
 

Reklama