Povídám..

Rozhovor se zpěvákem kapely Kryštof- Richardem Krajčem!

7. prosince 2013 v 17:27 | Bára Vacková
Nervózně postávám před místním klubem a čekám, než kapela Kryštof dokončí zvukovou zkoušku. Poté mě totiž čeká rozhovor s jejím zpěvákem- Richardem Krajčem.
Celý rozhovor proběhl výborně. Richard Krajčo je skvělý, milý a velmi příjemný mladík, který se nenechal ovlivnit vysokou popularitou. Tak se pojď podívat, jak celý rozhovor probíhal! :)

1) Proč jste začali spolupracovat s Jaromírem Nohavicou?
S Jarkem pocházíme ze stejného kraje a on nám před dvanácti lety křtil naší první desku. A už tehdy jsme si řekli, že bychom spolu něco mohli nazpívat a až budu mít píseň, o které bych si myslel, že bychom jí mohli dělat spolu, ať se ozvu. Napsal jsem pak tedy Křídla z mýdla a Jarkovi se líbila a se spoluprácí souhlasil.

Richard Krajčo

Charlie Straight- jedna skupina, 4 členové = srdeční záležitost

30. listopadu 2013 v 16:39 | Bára Vacková
A je to tu. Skupina Charlie Straight vystupuje v brněnském klubu Fléda 26. 11. 2013, bohužel někomu do smíchu moc není, jelikož je toto jejich předposlední koncert. A ten poslední je teprve čeká, a to 7. prosince ve Špindlerově Mlýně.

Před klubem stojí fronta fanoušků i fanynek. Když se všichni naskládají dovnitř, začíná se něco dít. Hraje předkapela, všechno vypadá skvěle. Pak ale přijdou technické problémy a Charlie Straight odkládají svůj výstup o 15 minut. Ale i to čekání za to stojí.

(foto: Romana Šlapáková)

Pár slov o mé osobnosti

21. listopadu 2013 v 18:35 | Bára Vacková
Ahoj, všichni, co mě sledují už nějaký ten pátek o mě pár věcí ví, ale ovšem něčeho si možná nevšimli. Dneska tu je 8 bodů o mě.


1. Jsem hrozně tvrdohlavá (proto jsem ve znamení berana) a tím pádem si nenechám mluvit do svého života.
2. Jednou bych se chtěla věnovat chemii a výzkumu, a chtěla bych založit i svojí vlastní kosmetickou značku.
3. Jsem hodně impulzivní člověk. Často, když mě něco naštve, nezachovám si chladnou hlavu, ale začnu to řešit- v afektu. O půl hodiny později přemítám v hlavě a už bych danou situaci vyřešila jinak, nebo neřešila vůbec.
4. Nedokážu se vykašlat na jedinou osobu, kterou znám. Vždycky všem pomůžu, což se mi někdy docela vymstí.
5. Píšu svoji knihu- na formátu A5 mám už kolem 60-ti stran. Je to kniha u budoucnosti- Ten perfektní svět, zatím se ale její vývoj na pár měsíců zastavil.
6. Permanentně mám studené ruce, chodidla a nos. Nedávno jsem si všimla, že mám při spaní dokonce studené lokty.
7. Ráda experimentuji s jídlem. Kolínka s čokoládou? Toust s kuřecím masem na kari, šunkou, sýrem a švarcvaldskou šunkou? Lahůdka.
8. Už třetí rok řeším soutěž Eurorebus. Dokonce jsme se jednou v rámci školních tříd (3 zástupci) dostali do finálového kola s Českou spořitelnou, kde jsme bohužel skončili čtvrtí. Každoročně ale absolvujeme krajské kolo v Brně.

Taneční

17. listopadu 2013 v 16:16 | Bára Vacková
Ahoj všem. Tak v pátek jsme měli první veřejnou prodlouženou a už nás čekají jenom asi 3lekce a věneček. Celkem to rychle uteklo, ale stojí to za to. Dokonce s děckama uvažujeme, že bysme šli na pokročilý taneční. Ale to se uvidí :D Na prodloužený to bylo celkem fajn, akorát že moji rodiče stáli u dveří a já s P. jsme vždycky dotančili přímo před něma :D Takže jsme prakticky byli pořád před nima, ale celkem nám to i šlo :)

Příští týden v úterý mě čeká poslední koncert Charlie Straight v Brně! Už se tam hrozně těším a jsem zvědavá, jaká bude atmosféra. Brzo se můžete těšit už na rozhovor s Richardem Krajčem, dneska jsem ho posílala ke schválení, tak snad během týdne by tu mohl být :)

To je tak oklikou vše, co je nového za uplynulý týden (aspoň doufám, že jsem nic nevynechala :D) No ještě minulý týden, když jsem jela na koncert Kryštofů, tak jsme byli celá třída a paralerka na geografické exkurzi v Králíkách. No, bylo hrozný počasí a málem jsem na tom vršku ulítla jakej byl vichr :D Do toho ještě pršelo, takže všichni byli úplně totálně promočený. Nakonec to ale nebylo tak hrozný, protože jsme nemuseli nic dělat, jelikož jsme měli měřit nějakým přístrojem hodnoty větru, teploty atd., ale vůbec to nešlo v tom počasí :D

A já mizím relaxovat, mějte se! :)


Reportáž: Kapela Kryštof v Kotelně

10. listopadu 2013 v 20:31 | Bára Vacková
(foto: Pavel Vrba)

Je 8. 11. cca 8:15 a v Litomyšlském klubu Kotelna se začíná něco dít. Na jeviště nastupují 4 pohlední kluci ze skupiny Airfare, kteří hrají jako předkapela na dnešním koncertu kapely Kryštof a musím uznat, že to byl další super hudební zážitek, perfektní angličtina a chytlavá melodie to vždycky ještě jistí. Společně s Airfare celá Kotelna Kryštofy přivítá na klubovou stage.

Se skupinou Kryštof začíná pravá klubová show. Červeno bílé konfety létají vzduchem. Reflektory proráží světlo a kolem 500 účastníků nadšeně skákají nebo se vlní do rytmu. Vzduchem se táhne skvělá atmosféra a stačí, aby Richard Krajčo, nadhodil název písničky, a dav lidí si jí prakticky dokáže odzpívat sám.

Na celé kapele je vidět, je že to baví. A koncerty dělají proto, že je to baví. Není nic horšího si jít poslechnout kapelu, která za dvě hodiny vypustí do publika jeden úsměv. Tady jsme neměli ani sekundu bez naplňujícího úsměvu všech členů kapely Kryštof. Většinou jste nevěděli, komu ten úsměv oplatit.

Save and sound

31. října 2013 v 21:46 | Bára Vacková

Ahoj všem, tak ve středu jsem prožila krásné probuzení. Aneb, spím a zazvoní zvonek. Rozespalá seběhnu v županu dolů, tam stojí pošťák, podepíšu příjem a zavřu dveře. No není to hezké probuzení, když vám přijdou dva "stroje" na vlasy za spolupráci. Milujete ten pocit? :D Já jo, protože se mi to stalo poprvé.

Aneb přišla mě žehlička ROWENTA SF7640D0 Respectissim Liss & Curl, Rowenta CF 3345 Conic curler Elite kulma. Obe výrobky od Rowenty, se kterou budu v příštích měsících spolupracovat právě pomocí těchto dvou výrobků. Až se vše rozeběhne, určitě sem dám odkaz na fb, kde se budou články zveřejňovat. Budu točit a fotit různé účesy, co z těchto krásek vytvořím :D Takže jsem dost zvědavá, jak mě to půjde.

Zítra bych už něco chtěla natočit, ale možná zkusím jenom ten vlasový tutoriál, který bude ale zveřejňován 5.11., ale mohla bych natočit večerní líčení do tanečních, jenže,když se líčím, tak už je dost tma. Uvidíme, jak to stihnu! :)

Love me again

28. října 2013 v 19:45 | Bára Vacková
Čáo. Včera jsem byla v Brně s mamkou na nákupech a pořídila jsem si konečně vysněné legíny. Nikde jsem nemohla sehnat klasické- černé. V NYer se na mě usmálo štěstí za 189korun :) Chystám nějaké HAUL video, takže s ostatními kousky budeš obeznámena až ve videu.

Hodně mě překvapila výprodej FF, která byla do včerejška (-30% na veškeré oblečení- i na již zlevněné), takže jsem pořídila 4 věci z FF, což si myslím, že je docela úspěch za ty peníze :D

Zanedlouho by mě měl přijít balíček od Rowenty, dva výrobky, se kterými budu vytvářet účesové videa a články, tak jsem zvědavá jak to dopadne :D Budu mít žehličku Liss & Curl a kónickou kulmu. S kulmou jsem manipulovala poprvé v pátek, když jsem si dělala vlasy do tanečních, jelikož jsme se fotili, a jak to dopadlo? Docela dobře :) I když jsem s tím zezačátku dost bojovala a vlasy jsem si dělala asi třičtvrtě hodiny, než z toho bylo něco normálního :D


Little party never killed nobody

24. října 2013 v 17:40 | Bára Vacková

Ahoj všem, tak za uplynulý týden toho bylo hodně. V pátek taneční- neveřejná prodloužená s rautem. No myslela jsem že mě asi upadnou nohy :D Fakt už dost bejt 4 hodiny na podpatku. Takže pak už náš tanec asi jako tanec nevypadal. Nicméně, už snad umím vše, kromě tanga a nevím, jestli něco nového ještě bude. Ale zatím se držíme a celkem nám to i jde :D Taky jsme si dávali dárky (holky klukům mašličku a kluci holkám korále). Tak jsem dostala dvoje. Jedny zeleno-žluto-bílé (plastové) a druhé barevné- dřevěné, které vypadají naprosto úchvatně! :)

V sobotu volejbal a po volejbale oslava kamarádových 18tin. Pekli jsme s kámoškou dort a naprosto se povedl. Ten byl tak dobrej! Ještě tam někdo přinesl jeden a ten nikdo nejedl, ale ten náš hnedka zmizel. No ještě aby nebyl dobrej, když na něj padli 3 čokolády :D A mimochodem, vlastní recept aneb najdi si přísady doma :D Nejhorší byla cesta na oslavu a z oslavy. Jelikož to bylo asi 45minut od města cesty (pěšky) a ještě byla taková zima a já měla jen lehkou bundu. A ještě jsem nesla ten dort, takže mě zmrzli i prsty :D

Klid

17. října 2013 v 17:27 | Bára Vacková
Čágo! Dneska jsem se dozvěděla pozitivní novinku. Předběžně mám vstup na koncert Kryštofa do Kotelny + možná bude i rozhovor! :) Byla jsem na jednom koncertě na RfP, a bylo to luxusní. Ta atmosféra je úplně parádní! Takže super, skvělé, čupr :)

Jinak mě tento pátek čeká neveřejná prodloužená s rautem. Takže jsem zvědavá, jestli se najím jako slušná dáma, nebo to bude probíhat jako v soukromí. Jsem schopná jíst totiž klidně 3 jídla najednou a nedělá mi to problém. Jinak chci natočit HAUL, ale nějak na to nemám čas a musela bych natáčet hned po škole, kvůli světlu na což zase nemám náladu, jelikož přijduze školy a jsem unavená a mám hroznej hlad :D takže bych tu kameru asi snědla.

Růže na druhou

21. září 2013 v 18:11 | Bára Vacková
Čauvec, mám za sebou úspěšně druhou taneční lekci. A ano, opět jsem byla potěšena krásnou růží :) Tadyta je naprosto nádherná! Ale včerejší večer na podpatcích mě zmohl :D Fakt, tančit 3 hodiny dá zabrat.

Jinak ve čtvrtek jsme byli se školou na pantomimě. Jelikož se v našem městě koná MIME FEST, tak dneska vyrážím na závěrečné představení. Je to skvělá podívaná a někdy je to až k nevíře, co dokážou mimové se svým tělem udělat. Měli jsme dokonce besedu s jedním studentem, a bylo to fakt bezva. Zkoušeli jsme třeba stěnu, nebo tahání za provaz. No řeknu vám, že to žádná pohoda nebyla :D a taky dost makačka, ale vypadá to božsky! Takže se už moc těším :)

Video se chystám udělat, ale přepadla mě rýma, takže až bude fuč, tak se mě už dočkáte.

Love

15. září 2013 v 20:24 | Bára Vacková
Nazdárek všem! Tak máme tu zase neděli, a víkend je za námi. Páteční taneční dopadlo naštěstí dobře! Žádnej trapas :D Měla jsem černé šaty, takže jsem celej look doplnila rudou rtěnkou. Což je an mě dost nezvyk, ale hodně lidí mi to chválilo. Jinak, byla jsem hrozně nervózní, jelikož jsem to pak nestíhala :D ale dorazila jsem tam včas. U dvěři na mě čekal P. s kytkou v ruce. ANO! já dostala růži :)) Hrozně mě potěšil a fakt jsem to nečekala, byl to úžasnej pocit.

V sobotu na zábavu s kámoškou. Musím říct, že jsem se takhle dlouho nenasmála :D Bylo to super čupr! Jinak zítra zase škola, snad to nějak půjde. A v pátek znovu do tanečních. Celkem se i těším :) Je to hezkej pocit, tam s někým být, na kom mi záleží. Jinak plánuju nějaký outfitový video :) asi nejspíš 50 outfitů v 5 minutách, co myslíte?


A já přestanu si lhát

5. září 2013 v 19:51 | Bára Vacková
Čus lidi, tak co? Jak se máte ten první týden školy? My máme celkem v pohodě rozvrh, není to nic hroznýho, 2x do 4:10, jednou na devátou. Ale jo, nestěžuju si.

Připravuju další souboj, tentokrát řasenek. Bude i souboj make-upů! :) A jinak nějaký video o čočkách chystám, a pak my day routine, už umím totiž stříhat videa (potlesk prosím), konečně jsem totiž našla program, kterej bere tenhle typ videí :D A že mi to dalo zabrat.

Budu nejspíš asi psát povídku do soutěže, a budu ji zveřejňovat tady, na blogu, takže určetě se ozvěte, jestli se bude líbit.

S volejbalem už jedeme posilovnu, na 3 měsíce. Tak uvidíme, jestli budu namakaná :D No upřímě- chodíme do posilky zrovna v době tanečních, takže abych neměla silnější ruce než P. Volejbal je jediná věc, která mě drží nad vodou.

Jinak, byrvila jsem si vlasy. Měla to být červeno-hnědá. No vyšla z toho tmavá červeno-fialovo- tmavá :D ale jo, vypadá to dobře, nebo aspoň se mi to líbí. Je to zase něco jinýho. Mějte se!!


Nepochopíš..

20. srpna 2013 v 18:09 | Bára Vacková
Nazdárek. Jelikož prázdniny opatrně končí, volejbal a tréninky zase začínají. Jak možná už víte, letos startujeme ligu, takže teď je hlavně v mých silách to, abych se probojovala a zůstala v základní šestce :) toť moje velké přání.

Dalších přání by byla spousta, ale svěřím sem ještě jedno. Ani byste nevěřili, jak se za ty prázdniny lidi dokážou tak sblížit a přitom tak rozdělit. Strašně mě mrzí, že se to stává u mě a u P. Zákon schválnosti nejspíš. Vždycky si říkám, jo budu to brát s nadhledem, tak to beru s nadhledem a snažím se nic neřešit. Ale pak přijde nějakej menší zádrhel a mě to vykolejí až asi na sedmou kolej. Chci říct, že všechno, co udělá hrbolek mě hrozně štve a chtěla bych to nějak vyřešit. Problém je v tom, že to musíme chtít oba dva. Což v této době asi nehrozí. Nechat věci plynout a ze začátku školního roku si zase promluvit o tom všem? Nejspíš.. On byl totiž jediná věc, proč jsem nechtěla aby školní rok zkončil. A on je taky jediná věc, proč chci aby už zase začal. A vsadím se, že se pak budu proklínat, proč jsem tohle chtěla, když skoro s jistotou vím jak to dopadne. Chtěla bych aby mě někdy překvapil a aby sám urovnal pár věcí, který sám způsobil. Ale přijde mi, že to urovnává pouze u jiných osob a ne u mě. Což je další věc která mě neskutečně mrzí. No nic, tohle vás podle mě stejně nezajímá :)

Nebojte, snad brzy bude smysluplný článek i video. Zatím čáo.


POST: Dovolená 2013- Řecko- Kréta

29. července 2013 v 12:37 | Bára Vacková
Nazdárek! Tak konečně mě máte zpátky z dovolené. Byla jsem v Řecku na Krétě. První trochu úzkostlivý moment jsem zažila při přistávání :D Klesali jsme a pořád jsme byli nad mořem. A pak už jsme byli fakt kousíček a najednou bum a dosedli jsme na zem, jelikož se najednou proti nám objevila skála. Celkem jsem si oddychla :D Prvotní moment pro mě-zima! Jelikož bylo zrovna lehce zataženo a foukal vítr, takže jsem zůstala ve spojení se svým svetrem! Další dny už naštěstí bylo krásně a obloha bez mráčků :)


Moře bylo krapet studený, ale po poledni přišlo vhod na 100%! Prvních pár dnů byly obrovský vlny, takže bylo celkem možné že jedna velká vlna tě dostane z 10 metrů od pláže rovnou na pláž :D

Jinak dny jsem trávila čtením, ležením, koupáním, jezením, pitím a konečným volejbalem! Samozřejmě, než si na mě ostatní hráši zvykly a zjistili, že volejbal ovládám vcelku dobře, tak to takový den až dva trvalo. Nejdřív mě k míči nechtěli pustit, ale když jsem se chopila podání, už byli rádi, že hraju v jejich týmu :D Bylo celkem těžký se udržet na tom rozpáleným písku, takže pak studené moře přišlo vhod.

Ráno jsme vstávali asi kolem půl 9, jejich času (o hodinku více mají), a šli na snídani, kterou bych si nechala líbit pořád! :D Slaninka, toustík, prostě mňam! Pak následovalo moře, volejbal, moře, oběd, odpolední káva se zmrzlinou, moře, volejbal, moře, večeře a procházka do města a večerní posezení. Toť je můj den :D


Rock for People- unofficial report

18. července 2013 v 17:23 | Bára Vacková

Už od pátku, co předcházel úterku, jsem se nehorázně těšila. Taky konec školního roku ne? Začala jsem si tvořit svůj vlastní harmonogram a všechno plánovat. Ale přišel víkend a já s přítelem vyrazila posedět ještě s kamarády a pak v pondělí s přítelem na oběd na kolech. Takže to nějak rychle uběhlo a v pondělí večer jsem začala balit. No, otázkou bylo co s sebou. Naštěstí hlásili teplo, takže jsem balila spíše tílka a kraťasy, což se vyplatilo. Oblečení bylo v tašce a ráno v úterý 2.7 mě vzbudil ranní budík. Ještě jsem potřebovala do města, koupit pár drobností do rodiny. Potřebovala jsem si umýt vlasy a vše ostatní. Takže jak jinak? Nestíhala jsem! Naštěstí jsme s Petrem došli v pořádku s báglama na nádraží a vyrazili jsme směrem HK.


Rock for people- OFFICIAL TEXT

9. července 2013 v 21:06 | Bára Vacková

Toto je pouze oficiální text o festivalu Rock For People, nebojte se, určitě přijde i ten s vlastníma zážitkama! :)

Jeden z největších festivalů je právě v Hradci Králové, který určitě všichni dobře znají. Letos jsem na něj zavítala poprvé a byla jsem nadšená. A rozhodně příští rok jedu znovu, takže se podívej, co všechno můžeš za nějakých 360 dní znovu nebo poprvé zažít!

Oreo man

19. června 2013 v 21:30 | Bára Vacková
Nazdárek všem! Po dlouhé době zase zdravím, ale znáte to, týden před uzavřením známek, člověk neví co dřív a co později. Ještě do toho tohle vedro, takže jsem stále uhnaná, večer usnu až kolem 12, teplo mě probouzí v 6 ráno.
Nicméně, dneska jsem pokoušela točit video na téma- My Day. Ještě bych to potřebovala nějak sestříhat, ale to asi až bude čas příští týden.
V neděli jsem byla na nákupech a ulovila jsem skvělou sukni z NYer, černé tílko z CA, podprsenku z CA a krásné plavky z Gate. Jinak jsem v Olympii natrefila na pana "Oreo" :D můžete se podívat dole na fotku!
Dneska jsme se jao třída fotili. Pak sem nějaké fotky dám. Ale! To vedro, brr. Takže vidím to tak, že všichni budou celý červení. Zkoušeli jsme si na sebe i polehat, kluci na čtyři a holky na ně lehnout. No, vypadalo to celkem vtipně a hlavně jsme se asi 5 minut štelovaly, jak a kdo si má lehnout. Fuj! :D
Tak pro dnešek se loučím :) čágo!!


Ať žije maturitní týden

23. května 2013 v 19:35 | Bára Vacková

Nazdárek, takže dneškem nám končí maturitní týden a tím pádem i krátké dny. Dneska jsme měli jenom 3 hodiny- paráda jít o půl 11 domů. Takže naprosto skvělý a super. Jdeme po chodby a spolužačka na prváky (měli do půl 12), víte co bych nechtěla? Mít do půl 12 :D Taky jsem vymyslela nový slovo- čoukej- jako čum a koukej, prostě čoukej :D

Zítra se dozvím na volejbale, jestli budeme hrát ligu! Kéž by. Já bych skákala až do stropu. Víte co, ten pocit, když se vás někdo zeptá a jakou soutěž hrajete? Hrajeme ligu, ou yeah :D Tak snad to klapne :)

S třídou řešíme školní výlet a je tak skvělý, že s náma žádnej druhej učitel jet nechce (no s náma by jeli možná rádi ale bez dozoru druhé osoby). Nebo spíš, žádnýho jsme ještě nenašli. Včera jsem se schodli, že by bylo nejlepší na ty dva dny zůstat doma a jít se kouknout třeba na film a pak domů. Nebo jet si někam sami bez třídní, to by byl aspoň výlet :D

Volejbal je naše vášeň

20. května 2013 v 20:44 | Bára Vacková
Nazdárek, tak co, jak ste si užili slunečný víkend? Já jsem v sobotu byla na zábavě, spát jsem šla ve 2 a v 6 vstávala na volejbal a odjížděla směr Lupenice- Zmrzliňák! No, nakonec ráno pršelo, takže než jsem došla k sokolovně byla jsem promočená jako myš. Když jsme dojely do Lupenice, stále pršelo, takže se začátky zápasů posunovaly. No, nakonec se vyčasilo a déšť odešel pryč a nastoupilo slunce.
Po prvním dni jsme jely na bazén a strávily jsme půl hodiny v páře, to byla pohoda :D Druhej den to bylo se sluníčkem trochu krušný. Svítilo celý den, v klidu jsme se opalovaly na dece, vše pod kontrolou. Jenže pak přišel poslední zápas, kterej jsme hrály snad přes hodinu a buď si ve 3hodiny na přímým slunci. No nakonec to dopadlo tak, že mám spálený dokonce i uši, opálenej dres (rukávy), spálený stehna, opálený kraťasy a opálený nákoleňáky. No prostě je super, když si zapomenete opalovací krém. Jinak celkové 7. místo v kategorii Kadetky. Jenpom je škoda, že se tam už příští rok nepodíváme, jelikož soutěž Juniorek se tam už nehraje.
Vtipná věc ve hřišti- foukal vítr a my přijímáme. Jdu na smeč, rozbíhám se a míč se mě odfouknul za mě a já omylem trefila smečí hráčku v našem poli :D

Nejvíc stejně miluju volejbal. Protože mám u něj jenom jednu starost, jestli zasmečovat, nebo zalejt. Všechno jde bokem a jede se jenom v určitém momentu. Když se něco nepovede, stačí se jenom oklepat a jedeš dál.


Hudba buduje mě

16. května 2013 v 22:02 | Bára Vacková

Ahoj všem!! Včera vyšlo album IDIOT od Vladimira518!! Určitě poslechněte! Dneska jsem byli se školou na výchovným koncertě v kostele! Varhanní koncert, no skvělý. Dokonce i učitelky si na chvilku schruply!! :D

Jinak hokej. Ještě v 14:20 jsem běžela na poštu poslat balíček, a žila jsem v domění, že hrajeme ve 25, takže celá uřícená doběhnu domů a zjistím, že hrajeme až ve třičtvrtě. Ale tak, Švýcaři si to zaslouží, to jo. Pokud jsme se chtěli probojovat dál, museli by se hokejisti začít pořádně snažit dřív.

Konečně nastává víkend a já m§žu s milovaným volejbalem jet na Zmrzliňák! Á to bude skvělý. Doufám, že letos konečně nebude pršet. Vždycky jsou skvělý historky odtamtud. Jednou jsme tak ležely na pokoji a kamarádka pila vodu z flašky. Jenže pak to podala z patrovky dolů holce, co spala pod ní, aby tu flašku položila a zašroubovala. Jenže ona to nepochopila a tu flašku zmáčkla. Takže chudák ta nahoře, která měla celou politou postel a pyžamo :D

Poslouchej!!!!


 
 

Reklama